Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska klasa okręgowa: Środa cudów

Utworzony przez Kito, 11 czerwca 2009 r. o 08:59
Sadowski i szkutnik zniszczył nie tylko pierwszy zespół,ale jak widzimy takze rezerwy. Miejmy nadzieje, ze podadzą sie szybko do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w to to ja nie wieżę !!! podadzą do dymisji rezerwy i ew. pierwszy zespół a stołków się będą trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawcy i tyle. Szkoda gadac;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że chyba nikt w tej lidze nie chce awansowac w takim razie ja proponuję Piaski.Młoda drużyna z ambitnym trenerem myślę że lokalna społecznośc pomoże w zabezpieczeniu finansowym na tyle na ile będzie mogła ale trzeba bedzie jeszcze jakiegos sponsora poszukac.w 4 lidze graja Piotrowice Niedrzwica Opole Lubelskie to i Piaski by dały radę.A na drugim końcu tabeli chyba trener Gołębia dał swoim piłkarzom jakąś książkę do przeczytania bo nagle w końcówce sezonu wszystko wygrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że chyba nikt w tej lidze nie chce awansowac w takim razie ja proponuję Piaski.Młoda drużyna z ambitnym trenerem myślę że lokalna społecznośc pomoże w zabezpieczeniu finansowym na tyle na ile będzie mogła ale trzeba bedzie jeszcze jakiegos sponsora poszukac.w 4 lidze graja Piotrowice Niedrzwica Opole Lubelskie to i Piaski by dały radę.A na drugim końcu tabeli chyba trener Gołębia dał swoim piłkarzom jakąś książkę do przeczytania bo nagle w końcówce sezonu wszystko wygrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie ma kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisy przegraly 1 mecz i nagle chcesz zamiast ich awansowac piaski? na pewno twoj bezsensowny komentarz cos w tej sprawie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma bata moje Cisy awansuja!! mysle ze juz w niedziele bedziemy swietowac awans:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walker napisał:
nie ma bata moje Cisy awansuja!! mysle ze juz w niedziele bedziemy swietowac awans:)
Miałeś rację! CISY świętują Awans! GRATULUJEMY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...