Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Chmiel sponsorem Motoru Lublin

Utworzony przez Motorowiec, 30 listopada 2010 r. o 15:04
Wreszcie, mam nadzieję, że uda się pozyskać następnych i klub wyjdzie w końcu na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, mam nadzieję, że uda się pozyskać następnych i klub wyjdzie w końcu na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK wie co robi pomagając MOTORowi za 2-3 lata będzie stadion i mam nadzieję ze leprze czasy dla motoru bo nie chce mi sie już jeździc do Warszawy na Legie lub Korone do Kielc ///Lublin musi miec druzyne na pierwszoligowym poziomie i walczyc o extraklase !!! dziekuje sponsorom i mam nadzieje ze to nie koniec !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadomosc jeszcze zeby Zuk nie blokowal budowac stadionu na miaremiasta Lublina np 26 tys to by mozna bylo oddac gloss na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan mój głos p. Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne zmarnowane pieniądze,lepiej dać na odśnieżanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym lepiej dal na leczenie twojej glowy choc mysle ze i tak juz jest za pozno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy chcecie sponsorować? Ten cały pseudoklub, pijanych kiboli rzucajacych smietnikami w Policje. Rozgonić towarzystwo, stadion zaorać i posadzić buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Motylem, tam nic nie ma: biegaczo-kopacze udajacy zawodników, boisko jak na wsi udajace stadion, nachlani kibice, co tylko wszystko rozpier... i chca sie z ze wszystkimi napier.... Czy beda rosły tam buraki czy beda tam mecze - emocje te same....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś sprawdził sponsora Lubelski Chmiel? Pranie czy o sponsorowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Pan Kozłowski znalazł kolejnych sponsorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motyla Noga napisał:
Co Wy chcecie sponsorować? Ten cały pseudoklub, pijanych kiboli rzucajacych smietnikami w Policje. Rozgonić towarzystwo, stadion zaorać i posadzić buraki
twoja matka to burak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie obrazaj burakow bo nie zasluguje jego matka nawet na takie okreslenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza z czosnkiem czy też bez? Co obiecał kandydat prywatnej spółce w zamian za medialne poparcie? Na jakiej podstawie zarząd województwa w osobie kolegi partyjnego podpisał umowę z aplikantem w osobie również kolegi partyjnym bez projektu inwestycji czyli bez wymogów związanych z wnioskiem aplikacyjnym? Dacie się zrobić tak jak przy kiełbasie wyborczej pod nazwą budowa "lotniska"? Jeżeli "Perła" chce być sponsorem Motor-u to czemu używa do tego celu swojej spółki zależnej, a nie sama podpisuje umowę sponsorską? Do "Lubelskiego Chmielu" nic nie mam, ale wchodzenie w zależności spółki zależnej ze spółką z udziałem samorządu jest pierwszym krokiem do fiskalnych piekieł. POwodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze wybory juz w niedziele bo od 21 p. Zuk tak sie szarogesi wszedzie gdzie tylko mozna ze boje sie podniesc klapy sedesu zeby przypadkiem i tam nie wyskoczyl. Ciekawe czy bedzie tak sie wszedzie pokazywal za rok jak juz wszystko co obiecal zapomni spier***i to co mogl zrobic i ludzie beda na nim psy wieszac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Zgadzam sie z Motylem, tam nic nie ma: biegaczo-kopacze udajacy zawodników, boisko jak na wsi udajace stadion, nachlani kibice, co tylko wszystko rozpier... i chca sie z ze wszystkimi napier.... Czy beda rosły tam buraki czy beda tam mecze - emocje te same....
Powinieneś pójść do rzeźni i wymienić sobie łeb. Obojętnie na jaki świński, krowi. Na pewno będzie lepszy niż ten co nosi twoja szyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szoki napisał:
Powinieneś pójść do rzeźni i wymienić sobie łeb. Obojętnie na jaki świński, krowi. Na pewno będzie lepszy niż ten co nosi twoja szyja.
Wow ale mu pojechales zapisze sobie ta docinke zajebista typowa dla tepego chuja ze skutera Lublin poziom zula z pod mostu na zygmutnowskich brawo gratulacje wymyslaj dalej i badz z siebie dumny tepy janku. Zal ze takie cos oddycha tym samym powietrzem co ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Chmiela za otwarcie lisy sponoringu daj Boze oby ta lista byla dluga ,moze bogatrze sklepy oraz producent wody Naleczowianka lub Cisowianka chocby na koszulki buty i odzywki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim ty jestes pajacu ze cie tak boli to ze on oddycha tym samym powietrzem ? mapewno nie powanym czlowiekiem zreszta kazdy co tuy bajezdza na Motor nie jest normalny wkoncu kazdy powazny człowiek nie wchodzil by tu i nie wypisywal glupich komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. W III lidze,to nawet producent piwa z "Biedronki" nie będzie chciał być sponsorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...