Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka – Hetman 2:1. Lider zatrzymany na Wieniawie (ZDJĘCIA)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2018 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Typowałem 2:1 dla Lublinianki i pisałem o wyłączeniu z gry Oziemczuka. Teraz widać co jest wart Hetman bez tego zawodnika. Mam nadzieję że Oziemczuk szybko wróci na boisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja twierdzę że Hetman mimo wszystko awansuje.... Ale w 3 lidze musi mieć prawdziwego trenera! Bo Ziarkowski z całym szacunkiem nim nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziarkowski to jeden z największych ch.. w piłce.Sam grał zawsze po chamsku na boisku. Często faulował nie interesowała go piłka tylko nogi zawodników. Wredny typ poje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeee nie prawda Ziarkowski zawsze grał czysto, typowy lis pola karnego piłka szukała go w polu karnym jakby skupił się tylko na piłce to grał by w ekstraklasie dużo wcześniej i to nie w Odrze Wodzisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka ma naprawdę dużo szczęścia w kolejnym meczu. Owszem liczą się kolejne punkty ale kiedyś szczęście się skończy. Dalsze mecze to zweryfikują, a w szczególności cały sezon. Hetman zagrał średnio ale przeważał i z przebiegu gry Lublinianka nie zasłużyła nawet na remis. Jednak liczy się to co w siatce więc trzy punkty zostają na Wieniawie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowałem 2:1 dla Lublinianki i pisałem o wyłączeniu z gry Oziemczuka. Teraz widać co jest wart Hetman bez tego zawodnika.  Mam nadzieję że  Oziemczuk szybko wróci na boisko.
 Nie wolno zapominać też, że Hetman grał bez Olszaka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość musicie się POgodzic że smutnym faktem. W tym sezonie awansuje Lublinianka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu widzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym tu sędzia pomógł Lubliniance Ziarkowski? DWIE PRAWIDŁOWE BRAMKI! Chyba chodzi mu oto że dostali karnego z kapelusza! Bez Ozie czuka niczego nie utracie. Jeszcze Skoczi ciągnie wam grę, ale jak wypadnie ze składu to Ziarkowski się zapłacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się napinacie jaki był wynik z Włodawa? Wygraliście na farcie ok chwała wam za to ale nie jesteście jeszcze mistrzami świata. Sędzia nie wypatrzyl wyniku ale po gospodarsku sędziował. I taka jest prawda jeszcze jest kupę meczy wiec walcz cie i nie podniecające sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman grał a Lublinianka bramki strzelała, bez Oziemczuka Hetmanowi będzie ciężko tym bardziej że teraz ma trudne mecze - Tomasovia, Górnik II. Bright na plus, wniósł ożywienie w akcjach Hetmana będzie z niego pożytek. Będzie walka o awans między Lublinianką a Hetmanem chyba do ostatniej kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów 300 - tak na moje oko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebnie oddaliśmy Kubusia do Lublinianki, dziś nas pokarał bramką. Jego gra wyglądała znacznie lepiej od tego co prezentował w zeszłym sezonie w Hetmanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ale nic to. Hetman i tak awans a Lublinianka jeszcze sporo punktów pogubi. Obiektywnie Hetman to lepszy zespół i to było wczoraj widać, a że wczoraj przegrali to inna sprawa bo nie zawsze lepszy wygrywa (na szczęście dla bukmacherów). Także spokojnie, taki kubeł zimnej wody też jest czasem potrzebny. Byłem, widziałem Kycu jeździł ich jak chciał, 2 slupki/poprzeczki, gra kreowana przez Hetmana a Lublinianka tylko stała i czekała na kontrę i wyszło bo czasem wychodzi. Faktycznie frajerska porażka ale to nie tak jak Hetman np. przegrał w Kraśniku w tamtym sezonie gdzie Stal była lepsza tutaj to wypadek przy pracy i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu widzów?
 OK 300 osób z czego 1/3 z Zamościa ale incognito bo nie ma sektora dla gości z uwagi na modernizację. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybuny są bodajze na 400 osob i byly praktycznie pelne, takze cos kolo 400 moglo byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybuna liczy niecałe 450 osób i prawie była pełna. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...