Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka – Start Krasnystaw 2:0. Zmiana stadionu nie zaszkodziła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2018 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Jakby wpompowac w Lublinianke połowę tej kasy co jest wsadzana w Motor to byłaby I liga conajmniej jak nie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za zdjęcie? W takich koszulkach dzisiaj grali? Jesteście denni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie tylko lublinianka, na wschodzie jest tylko wstyd spartakus. Dofinansowac lubkibianke i będzie 1 liga. Niech awansuja wyzej, za rok sie posmiejemy ja wielki dotowany motor dostaje od chlopakow z wieniawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio w drugiej połowie Lublinianka była bliżej strzelenia gola? Start minimum 3 okazję żeby zdobyć bramkę podczas gdy Lublinianka sobie coś stworzyła dopiero w doliczonym czasie. Jak nie byliście na meczu to warto wysłuchać komentarza obu stron a nie tylko nie obiektywnego Trenera Lublinianka. W drugiej połowie Lublinianka grała FATALNIE. nawet najstarsi kibice Lublinianki obok których miałem przyjemność siedzieć mówili że w drugiej połowie Start ma przewagę i szanse na zdobycie bramek. Ale najważniejsze żeby Lublin....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarstwo schodzi na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto awansuje Lublinianka czy Hetman...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start grał tylko tyle ile mu Lublinianka pozwoliła. Wygląda to źle. Bramkarz - katastrofa. Formacj ataku - katastrofa. Kolejki uciekają a my mamy 5 pkt. Najgorsze jest, że nie wiadomo co robić. Na normalnego trenera kasy nie ma. Personalnie też nic nie zmienimy. Może po prostu wystarczy zacząć chcieć grać i wygrywać ? i jeszcze jedno. Wikło do bramki. NATYCHMIAST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uBEK. idz do Startu przeprowadz szkolenie trenera,poprowadz trening bramkarzy,naucz zawodników strzelania goli. Jeszcze jedna propozycja,wybiegnij sam na boisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uBEK przez takich jak Ty nikt nie chce grac w Starcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Wam pseudokopacze to tylko można kadzić, a jak ktoś prawdę powie to słyszy, że "przez takich to nikt grac w Starcie nie chce". Dawno mówiłem. Na tym poziomie dorosłe chłopy to powinny same płacić za trenera, buty, dojazd ...... Miasto powinno ewentualnie dać za darmo infrastrukturę. Jak dla mnie to Wy wogóle możecie nie grać. Kasa z miasta na dzieci a nie na doroslych chłopów co chcą kasę mieć za granie po wioskach. Nie pasuje - do Brata, Zrywu, Ruchu ........ Tam presja mniejsza. No poza Bratem, bo tam to Prezes St. L. to by Was nauczył szacunku do działacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie trenerze z tym pańskim kolegą bramkarzem to Pan ligi nie utrzyma. Jest w tej chwili tylko Wikło i dalej nie ma nic. Możecie się z przodu starać i nawet strzelać gole ale nic wam to nie da dopóki w bramce nie pojawi się Wikło. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Wikło, już popisał się w meczu z Kryształem przy pierwszej bramce.Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Starcie to się dzieje. Wstyd, ta plota niech zostawi Start w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję kolego nie udzielaj się jeśli nie masz pojęcia o bronię i, a na mecze chodzisz po to żeby się na nachlac.  Panie prezes G. Zostaw ten klub jeśli jedyne na co cię stać to darcie mordy. PREZES WYPAD I PARU PANA KOLEGÓW, ZNAWCÓW TAKICH SAMYCH! PREZES WON A BĘDZIE GRA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem to do Ubeka, gość z 21.30 święte słowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sofcie. Luzuj gacie. Luzuj gacie. Troszkę samokrytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy kibice liczą na talent i rutynę naszego trenera.Arek wierzymy w Ciebie, głowa do góry to tylko mały kryzys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...