Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łukasz Tymiński, Górnik: Będziemy piąć się w górę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2016 r. o 13:55 Powrót do artykułu
nadmierna ostrość w grze i brutalny atak wyprostowaną nogą to nie jest faul na żółtą kartkę. Można komuś "załatwić" koniec kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopaki traktujcie swoja prace powaznie... tak jak w meczu z Lechia... to i zdobywac punkty zaczniecie i trybuny beda pelne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wy gracie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w górę dolnej części tabeli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego się spodzieasz to kopaccze 3 sortu mogą tylko grać jako drużyna ostro zdecydowanie zdyscyplinowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki ch.j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kibiców się nie martwcie ,będziemy chodzić. A kibole już pokazali ,że jak klub ma kłopoty ,to się odwracają dupą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nie jesteście kibicami tylko widzami ekstraklasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja opinia mało mnie interesuje ,już pokazałeś co potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O kibiców się nie martwcie ,będziemy chodzić. A kibole już pokazali ,że jak klub ma kłopoty ,to się odwracają dupą!
Hehehe, a wyślesz mi skany biletów z meczów 3 ligowych po degradacji? A nie sorry, pewnie wtedy nawet przez myśl ci nie przeszło pójść na mecz, ale teraz ekstraklasa to warto nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie p. Łukaszu - to logiczne ,że będziecie piąć się w górę - po prostu niżej już w tej rundzie nie można ! PS. Nie jestem Fanęm żadnego z Klubów - przyjdę na ten i inne mecze bo i to najwyższa klasa rozrywkowa a i stadion piękny a kibicować będę Gospodarzom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...