Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Broniszewski (trener Górnika): Klubowi życzę przede wszystkim cierpliwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2019 r. o 16:10 Powrót do artykułu
"Najpierw podejmuje się decyzje a później za nie odpowiada"- na pewno panie trenerze? Najpierw wydaje się pieniądze na zawodników. Cudze, więc łatwiej to przychodzi! Łęczna do przewietrzenia. Od sprzątaczki do prezesa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoe pieniądze się wydaje na zawodników...przecież oprucz wyplat wynagrodzeń wynikających z zatrudnienia Górnik nie poniósł żadnych innych kosztów związanych z ich zatrudnieniem bo byli to zawodnicy albo bez klubu albo wypożyczeni zaden z nich nie został kupiony przez Górnika. I wracając do osoby trenera Broniszewskiego, bardzo nieładnie potraktowano chłopaka pomimo tego że część efektów gry drużyny spoczywa na Nim to tak się nie postępuje...chodzi mi o jego zwolnienie... Winnym tego bałaganu jest zarówno trener ale też i pan Prezes oraz reszta sztabu. Widzac co zaczyna się dziać i jakie olbrzymie rotacje szukuje Smuda z Broniszewskim trzeba było walnąć pięścią w stół i powiedzieć w końcu STOP a widać przygladali sie bardzo olewczo na to. o sie dzieje. Jeżeli wczorajsze ustawienie i gra była pomysłem Broniszewskiego i prawdą jest to że miał nakazane walczyć o jak najlepszą pozycje w PRO JUNIOR SYSTEM nawet kosztem złych wyników, to zastanowilbym się nad jego losem w klubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Prezes robi porządek. Smuda miał wszystko. Zawodników i okres przygotowawczy. I co? To poniósł konsekwencje. Teraz Broniszewsk. Zmienił coś? Bo ja nie widziałem. Nie żal mi go. A gadanie po nieudanej rundzie świadczy o nim. Bronek zabieraj mandżur i zwijaj się z Łęcznej. I lepiej już nic nie mów. Miałeś szansę pokazać na boisku jakim jesteś trenerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniszewski trzeba było przemówić na boisku. Zamilcz mały ludku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener bez honoru. Miał szansę, schrzanił i jeszcze szczeka. Godności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to Broniszewski nie jest odwołany- macie komunikat oficjalny? Po drugie co można zrobić w 6 miesięcy jako trenerzy Po trzecie kto kiedykolwiek mówił o awansie do 1 ligi Gornika- nikt nigdzie. Nakreciliście się nie wiadomo po co. Miał nie spaść i nie spadł po 2 spadkach po kolei a jakby wszedł do 1 ligi to byście tych brefni mie pisali. Po czwarte Smuda i Broniszewski przychodzili tutaj z myślą 2 -3 sezonów dlatego zrobili zmianę zawodników. Chcieli czasu na obrobienie tych co są. Teraz dokonali by delikatnych zmian w drużynie i ognia w nowym sezonie. To wszystko zawaliła zmiana w grudniu Prezesa klubu. PO CO PO CO? A niewybaczalny błąd Prezesa Klubu to odwołanie Smudy 2 kwietnia- tego nawet najtęższe głowy polskiej piłki pojąć nie mogą. I namy co mamy. Przyszedł i zepsół wszystko od decyzji do atmosfety. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda iż trener dowiaduje się od zawodników o jego zwolnieniu to wstyd p. prezesie liniowy.Dopóki klub nie wyjdzie z długów to panowie na co liczycie,chwała za to że się utrzymali bez znanych nazwisk[myślę o piłkarzach]Branie udziału w PRO JUNIOR SYSTEM jest tego dowodem,żeby jak najszybciej wyjść na prostą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan trener wylewa żale za nieudany sezon i transfery oblewając tym cały klub i zarząd. Trochę pokory Panie trenerze i proszę nie zajmować się plotkami. To dobre na targowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...