Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Michota (Motor Lublin): Gra wygląda obiecująco

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 18:48 Powrót do artykułu
No to co buraki,nowy artykuł ,następna okazja.Dawac,ze swoim śmiesznym hejtem ! Kto pierwszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo, dlaczego jak co roku pompujecie balonik Motorem Lublin, piszecie tylko o nim i jego transferach, z całym szacunkiem goście grają już 4 sezon pod rząd w 3 lidze i nie mogą się z niej wydostać, a wy nadal to pompujecie jak by to była ekstraklasa. Nie mam nic do tych chłopaków ale jest na Lubelszczyźnie oprócz Motoru bardzo dużo drużyn o których warto wspomnieć. Nie zapominajcie o tym i dajcie satysfakcję kibicom z 4 ligi i z klasy okręgowej, w końcu to podobny poziom kopania w piłkę, a warto też przypomnieć że są inne drużyny które się wzmacniają na awans do 4 ligi jak i do 3 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaeeeeejaaooooooo Spartakus GOL! Wólkę pokonamy, w 3 lidze znów gramy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i są ,brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ten sezon xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. Email: wealthylovespell@gmail.com możesz również skontaktować się z nim lub whatsApp go onthis +2348105150446 dziękuję bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hools żyleta from idź się wytelep do kibla albo powiedz mamie niech cię wytelepie chociaż ona sama żałuję że cię nie wyskrobała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tyle piszą o tym 3-ligowym Motorze ze zbiera na wymioty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czytaj, jak masz problemy żołądkowe lub udaj sie do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wy gracie skoro i tak nie awansujecie? :) Szarowola ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...