Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Michota (Motor Lublin): Mamy jeden cel – awans na 70-lecie klubu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2020 r. o 15:46 Powrót do artykułu
I tego Wam normalni kibice życzą. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, będzie 70, potem 80 i tak do setki z marzeniami o awansie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba 700 lecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca świata i jeden dzień dłużej w 3 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wotor nie awansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marcin,nasz kapitan ! z takim kapitanem to tylko po awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wiejskie buraki szczekają a Wy róbcie swoje. Życzę awansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor awansuje na 100 procent!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie wiedzieć awans jak świnia niebo w ubojni!!! Czego sobie i Lubelszczyźnie życzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie wiedzieć awans jak świnia niebo w ubojni!!! Czego sobie i Lubelszczyźnie życzę....
 "Wiedzieć awans" skoro tacy analfabeci "życzą" to o awans jestem spokojny. A ty dzieciaku przyłóż się do nauki bo tylko pasanie krów cię czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hutnik musisz!!! #TeamHutnik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest być kibicem klubu, który powstał w czasach głębokiej komuny i jeszcze dodatkowo nie gra na swojej licencji? Proszę o szczere wypowiedzi. Wszelkie bluzgi zachowajcie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki tym klubem będą rządzić urzędnicy to nic z tego nie będzie. Nawet jak awansuje to i tak nie na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Slawka Zobacz kto gra???? Same,, Wieśniaki,, Zbieranina za złote dukaty ale co z tego będzie to się okaze.... I nie p...... Ze Nie mam racji bo gwiazdy już grały w naszym kochanym Motorze i co z tego wynikło... Nic!!!!! Pamiętaj każdy z tych kopaczy ma jakieś plecy bo bez tego mogli podpisać papier wejdziemy biorę kasę jak nie to sory jestem golas!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans na 80 lecie klubu jak najbardziej realny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie co kupiłem se ładne jałowkę i mi bucy pod chalupą tak jaj wy wsiochy z poza lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70-lecie ? Wow, masz gościu fantazję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam to forum to widac dlaczego jest tyle nienawiści do klubu posty piszą burasy LSW, LTM,LBI itp LU tylko kilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Slawka Zobacz kto gra???? Same,, Wieśniaki,, Zbieranina za złote dukaty ale co z tego będzie to się okaze.... I nie p...... Ze Nie mam racji bo gwiazdy już grały w naszym kochanym Motorze i co z tego wynikło... Nic!!!!! Pamiętaj każdy z tych kopaczy ma jakieś plecy bo bez tego mogli podpisać papier wejdziemy biorę kasę jak nie to sory jestem golas!!!!!
 Jestem kibicem Motoru od początku lat 70-tych. Różnie bywało lepiej, gorzej ale zawsze byłem z klubem. Piszesz "gwiazdy", ale tak naprawdę to nigdy "gwiazd" w Motorze nie było. A ja no cóż wierzę że mimo wszystko Motor awansuje w tym sezonie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...