Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Sasal (Motor Lublin): Skład na Podhale? Dużo znaków zapytania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2018 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Dużo narzekania trenerze, czyżby przygotowanie kibiców na porażkę tzn. brak awansu????? Kiepsko widzę wiosnę. Sprowadza się ciągle jakichś dziwnych graczy a zmienników nadal brak???? To po co sprowadzać???? Czy Motor czasem nie jest dojną krówką?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam bardzo ważne pytanie ile tej lidze jest podgrzewanych muraw??( mam nadzieje wystkie są już włączone aby piłkarze mogli grać bo innaczej okaże się przy najbliższym wyjeździe że to nie możliwe ale tam jest błoto a pod nim zmarźnięty grunt i cóż możliwa jest porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ruch Sasala. Przygotować kibiców Spartakusa Szarowoli na brak awansu. Widać gołym okiem że transfery przed runda wiosenna zbliżone do ruchów Górnika Leczna czyli bez przemyślenia bez wiedzy czy bez konkretów a skład oparty na zawodnikach z rundy jesiennej a  w dodatku krutka  ławka i brak młodzieżowców. To może mieć znaczenie na końcowy wynik. Można się tylko  domyśleć że brakuje kasy w kasie a zastrzyk finansowy od Lublinian może nie wystarczyć na rundę  rewanżową. Na tle wzmocnień Stali Rzeszów czy Resovii wyglądają mizernie. Reasumujac dla higieny polskiej piłki lepej jak Spartakus zostałby w lidze która jest dla nich odpowiednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było się postarać o Leona by został naszym.zawodnikiem bo teraz bedzie jadtka. Licze ze chociaz obrona da rade! I zeby napad pozostal w dobrej dyspozycjii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mam pytanie odnosnie bramkarza tego mlodego... Mowicie ze chcieliscie go zatrzymac, ale tego nie zrobiliscie tylko sciagneliscie to drewno co ratuje pilke przed wyjsciem na out tym samym wystawiajac ja przeciwnikowi? Jakbyscie chcieli go zatrzymac to byscie to zrobili i ten chlopak napewno dobrze by sie spisywal prowadzac do awansu mimo kilku nerwowych pierwszych spotkan na stadionie. Sam Pan zaznaczyl ze profesjonalnie sie zachowal, widac to u niego mimo mlodego wieku. Szkoda podwojnie bo to nasz lubelski chlopak, no ale trudno, zycze mu dobrze, a Panu Prezesowi i Sasalowi zycze przemyslanych dezycji na przyszlosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dobra polskiego sportu "krutka" dobrze byś zrobił zostając w 2 klasie podstawówki - ćwoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym mówi ten człowiek. W III lidze narzeka na brak możliwości treningu na podgrzewanej murawie. Pościągał swoich pupilków aby załatwić im robotę nie patrząc na potrzeby drużony. Lewy obrońca jest od dawna potrzebny na zastępstwo Słowińskiego który nie jest nominalny lewym obrońcą. Jeżeli chwali młodego wychowanka za profesjonalizm to niech sam wykaże odrobinę przyzwoitości i szybko odejdzie. Demokracja Motoru przez tego pana jest olbrzymia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście chodzi o demolkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, naprawdę niezły bramkarz mimo młodego wieku, do tego wychowanek... nie wierzę w to, że nie było możliwości zatrzymać go, po prostu może nie było chęci? No tak bo przecież trzeba załatwić fuchę swoim. Żenada i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawcy od 7miu boleści.Widzew który płaci swoim gwiazdom ponad 20 tys nie może ściągnąć nikogo z 1 ligi bo nikt nie chce grać w 3 lidze. Co do bramkarza to pisze jak wol że to on zrezygnował a nie z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnowano poniewaz nikt go chyba nie potrafil zatrzymac. Decyzja, ze bedzie nowy bramkarz to aobie pewnie zdal sprawe ze w 3 lidze nie bedzie raczej siedzial na trybunach... Jak wol napisane, ze powiedzieli mu ze to on bedzie sieezial bo byl na wypozyczeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam wypowiedź trenera i nic mi sie nie zgadza: w zimie jak czytałem wywiady z nim czy z Prezesem Bartnickim to wynikało z nich, że większych transferów nie będzie bo nie ma potrzeby. Teraz się okazuje, że skład jest na styk i jak będą ze dwie, trzy kontuje to nie będzie kim grać. Obrony dobrej nie ma, ataku nie ma, bramkarze popełniający błędy - jeśli to mówi trener na 4 dni przed startem rundy a zespół ma walczyć o awans to przyznam, że jestem lekko zaniepokojony o wyniki i ten awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pan sasal przestanie coś brać. niesłusznie posadził młodego otczenaszenkę na ławkę, nie dawał jemu grać w sparingach zimowych pierwszej drużyny, sprowadził drewno z puszczy i udaje za***onego, że zdolny chłopak odszedł w ostatnim dniu okienka transferowego z trzecioligowego zespołu. jeżeli nie chcieliście ogrywać zawodnika dla innego klubu, to po co go w ogóle ściągaliście. sumując wszystkie dotychczasowe wypowiedzi i wywiady sasala, można zrobić wniosek, że ten trener nie powinien nawet próbować kiedykolwiek brać udziału w ogólnopolskim narodowym teście inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Sasal bieże emerytów  sory zobaczymy co Bury zrobi dla Motoru , zamiast zawodników z Puław Głaz Darmochwal  czy Kompaniecki   Banasza  z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...