Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Sadowski za Dariusza Herbina w Unii Hrubieszów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2020 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Kasa musi się zgadzać. Sadek lubi eciepecie. Sportowo może będzie przynajmniej kulturalniej. Herbin z kulturą osobistą wobec zawodników był na bakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak jak dla mnie zmiana na plus. Trener Sadowski pewnie jest drogi, ale trener Herbin tez wcale tani nie był. Teraz może będą transfery. Bylo kilku zawodników ktorzy odmowili gry w Hrubieszowie ze względu na trenera Herbina ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KTOŚ W SPORCIE SZUKA KULTURY OSOBISTEJ, TO MOŻE SZACHY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - ***exslove.com.pl napisz do mnie i spotkajmy sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy to są politycy w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Unia podzieli los Granicy Lubycza Królewska,Legionu Tomaszowice,Czarnych Deblin,Lady Biłgoraj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...