Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mateusz Cetnarski zawodnikiem Górnika Łęczna!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2019 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie ten transfer pokazał jakim pajacem jest smuda komuch kłamca. Ja rozumie że transfery lubią ciszę ale żeby łgać w taki sposób.... Nie pójdę na stadion wspierać Gornika ze względu na tego postkomunistcznego typa, komuch i kłamca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja normalny kibic regionu oceniam trenera za  wynik czyli tylko Awans 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smuda ma nosa do transferów.Zobaczymy Górnika jak za złotych czasów ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie oceniajcie tego na forach w necie. W niedzielę na stadion. Oceniajcie na żywo w trakcie meczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z 16.53 przeprosili cię rodzice czy nie? Najprawdopodobniej: 1. Nie było cię na świecie jak trener Smuda trenował. 2. Jesteś na tyle prostym człowiekiem że większość piłkarzy i nie tylko wybaczy ci ten wpis. 3. Nie znasz finansów klubu, nie znasz realiów klubu to się nie wypowiadaj. 4. Owszem były gadki na temat Cetnarskiego wcześniej ale nie było klubu na niego stać. Podejrzewam że nic lepszego Cetnar nie znalazł i autorytet trenera Smudy zadziałał. Nazywasz trenera Dyzmą. Popatrz na swoje świadectwo ze szkoły i popatrz rodzicom w oczy. Przeproś ich mogli mieć lepszą pociechę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mimo wszystko życzę awansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kad trenerem będzie F Smuda ja na każdym meczu będę napewno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że wyciągnie górnika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...