Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecz Motoru z Garbarnią tylko dla wybranych kibiców

Utworzony przez żuvek, 11 marca 2014 r. o 18:13
Nie ma się czemu dziwić. Motor Lublin bez prezesa ale za to z PO=krętną Radą Nadzorczą. Bez sprawozdania finansowego do KRS. Panie PREZYDENCIE ŻUK - taka sytuacja rzuca cień także na Pana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura. raz piszą ze mosir nie odpowiada za monitoring. a dwa zdania dalej ze juz taki system bedzie na nowym stadionie, którym bedzie zawiadywał mosir. to trzeba czy nie trzeba? wydaje mi się , ze to jednak mosir jako gospodarz obiektu powinien zapewnic taki system. poniewaz jest to super droga inwestycja więc super oszczędny prezes chce od siebie odepchnąć odpowiedzialność i wydatki tym samym. mam nadzieję, ze MOTOR nie da się a stosowne władze będą miały ręce pełne roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie bzdurne tłumaczenie MOSIR skoro nie jest w ich gestii na starym stadionie to dlaczego już na nowym to MOSIR robi ? W całym tym zamieszaniu traci klub , który chciałby pewnie rozgrywać mecze na pełnowartościowym stadionie z systemem. I na starym i na nowym Motor będzie tylko wynajmującym obiekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy o tym nikt w tym klubie nie wiedział wczesniej?To jest wasze podejscie do kibica?Ja osobiście już podjołem decyzję że za takie podejście sprawy przez klub na mecz nie idę. Jesli klub ma potencjalnego kibica w czterech literach,to niech pamięta że to działa w dwie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy o tym nikt w tym klubie nie wiedział wczesniej?To jest wasze podejscie do kibica?Ja osobiście już podjołem decyzję że za takie podejście sprawy przez klub na mecz nie idę. Jesli klub ma potencjalnego kibica w czterech literach,to niech pamięta że to działa w dwie strony.
  Darecky nie tylko Ty podjąłeś taką decyzję ja i moi znajomi, którzy "czy dobrze czy źle na Motorze nie nudzę się" również olewamy Pana hurtownika oraz innych pseudo działaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Jedynym wyjściem teraz jest rozegranie meczu przy pustych trybunach. Inaczej będzie dym i to duzy. 999 osob? To chyba kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Miłoszu niech Pan się nie kompromituje takimi wypowiedziami i swoją niewiedzą. Od sierpnia 2011 roku wiadomo było , że taki system jest obowiązkiem. To Mosir i jego kompetentny zarząd powinien zadbać o to aby udostepnić do użytkowania obiekt przygotowany do imprez masowych. Czy Prezes MOSIR i jego ekipa bierze wynagrodzenie za zarządzanie obiektami sportowymi miasta ? Strach pomyśleć co będzie na nowym stadionie. Wiemy, że kryje Pan swoich przełożonych. Dlatego współczujemy Panu. Co stanie sie gdy na stadion przy Zygmuntowskich przyjdzie 1500 kibiców ? Gdzie były do tej pory media. Może zainteresują sie tym co się dzieje na budowie nowego stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY idziemy na mecz z Garbarnią.   Tylko MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku niech Pan zapyta co sądzi o tej sutuacji PZPN bądź LZPN.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy o tym nikt w tym klubie nie wiedział wczesniej?To jest wasze podejscie do kibica?Ja osobiście już podjołem decyzję że za takie podejście sprawy przez klub na mecz nie idę. Jesli klub ma potencjalnego kibica w czterech literach,to niech pamięta że to działa w dwie strony.
To nie wina klubu tylko MOSIR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idźcie idźcie... im więcej was będzie tym lepiej i piękniej oglądać kolejną porażkę motorka hehehe i zasłużony spadek... hehehe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorku nasz kochany przygotuj się na spadek z II ligi już zaplanowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli MOSIR nie dopilnował tak ważnej sprawy, to jest to przejaw działania na szkodę klubu. Drużyna Motoru przegrywa mecz za meczem, grozi mu widmo spadku do III ligi i totalnej degradacji a tu jeszcze coś takiego. Dodatkowy gwóźdź do trumny! Może niech od razu zagrają w okręgówce albo w klasie B, bo tam nie trzeba organizować imprezy masowej. SKANDAL, a jeszcze władze miasta tolerują taką sytuację. Co będzie jak MOSIR będzie zarządzał nowym stadionem na Krochmalnej? Aż strach pomyśleć! Proponuję więc, żeby zagrali bez kibiców! Przy pustych trybunach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...