Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kosowski: Buduję nowy zespół

Utworzony przez coach, 25 czerwca 2009 r. o 09:03
Kosa życzę Ci powodzenia zrób z nich prawdziwych grajków i nie martw się sytuacją w klubie. Rób to na czym najlepiej się znasz a Lublin będzie z Ciebie dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. POWODZENIA! Tylko proszę już nie robić super transferów typu Carabulea. Za koszty jego utrzymania, 10 juniorów by wygryzło naszą murawę razem z torem żużlowym. Proszę o tym pamiętać. No ale możliwe, że pewien układ w Lublinie się skończył i będzie normalnie. Jeszcze raz życzę powodzenia Panie Mirku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kossa - wystaw jeszcze Groszka w defensywie, będzie walił ze łba rywalom ) no i poproś go ładnie, żeby się zgodził na Syrokę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosa to dobry trener jako zawodnik miałem znim doczynienia i nauczył mnie bardzo dużo pod względem taktycznym na boisku mam nadzieję że sobie poradzi z prowadzeniem zespołu w końcu ma doświadczenie powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...