Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor gra z Hetmanem Zamość na zakończenie rundy jesiennej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2019 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Hetmanem. Każda seria się kiedyś kończy nawet ta zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o flakon dobrego łiskacza że hetman się podłoży szarowoli żeby migli atakować czołówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Hetmanem. Każda seria się kiedyś kończy nawet ta zła
Czyli ty i jeszcze kilku wiejskich kundli. I to jest ta twoja "cała Lubelszczyzna" ha, ha, ha. Żałosny jesteś świńskj plemniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojku ps.Prawdziwy Lubelak przestań zabierać głos w sprawie na której się nie znasz i która cię nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Lubelak to ten co wali w bebenek jak popije, rozszyfrowany zostałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu zniżka na bilety dla wąsaczy spod ukraińskiej granicy, brawo zarząd, brawo SPARTAKUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o flakon dobrego łiskacza że hetman się podłoży szarowoli żeby migli atakować czołówkę...
 Po pierwsze to drużyny nie będą sie  "migli"ć [chyba ci się strony pomyliły], a podrugie to kto by ciebie alkoholem częstował dzieciaku. Lepiej zamiast "flakona" to kup sobie słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łiskacza to pewnie trener Hetmana już rozpracował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Motor może mieć uklad z Ukraincami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu zniżka na bilety dla wąsaczy spod ukraińskiej granicy, brawo zarząd, brawo SPARTAKUS!
To zapraszamy na mecz.Burak spod Ukrainy, meszek młodzieńczy pod nosem a więc idealna oferta dla ciebie. Sprzedaż 10 jajek i już masz "piątaka" na bilet. Mamusia da ci na bus-a i będzież mógł wreszcie kibicować swojej ulubionej drużynie. To widzimy się na meczu chłoptasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Motor może mieć uklad z Ukraincami.
 A ja nie wiem jak twoja stara może mieć układ z twoim starym zwłaszcza że ma zgodę z sąsiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Cię mały człowieczku... Tam miało być nie "miglic" tylko "mogli" a slownik ortograficzny nie jest mi potrzebny napisałem słowo "łiskacz" tak jak się wymawia w twoim ojczystym języku bo gdybym napisał "whiski" mógłbyś nie zrozumieć... Z drugiej strony to może nawet nie wiesz co to jest... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że po kompromitacji z Motorem trener Hetmana w końcu poda się do dymisji. Ta liga przerasta działaczy,trenera i piłkarzy z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Cię mały człowieczku... Tam miało być nie "miglic" tylko "mogli" a slownik ortograficzny nie jest mi potrzebny napisałem słowo "łiskacz" tak jak się wymawia w twoim ojczystym języku bo gdybym napisał "whiski" mógłbyś nie zrozumieć... Z drugiej strony to może nawet nie wiesz co to jest... [/quote]   [quote]Przepraszam Cię mały człowieczku... Tam miało być nie "miglic" tylko "mogli" a slownik ortograficzny nie jest mi potrzebny napisałem słowo "łiskacz" tak jak się wymawia w twoim ojczystym języku bo gdybym napisał "whiski" mógłbyś nie zrozumieć... Z drugiej strony to może nawet nie wiesz co to jest...
 Posłuchaj DUŻY człowieczku... Nie wiem jak się u was na Ukrainie mówi ale w moim ojczystym języku w Lublinie ten trunek wymawia się "łyskacz". A po twoim wpisie to śmiem twierdzić że o tym "perłowym" trunku to ty tylko słyszałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaźń kibiców Motoru i Hetmna jest sztuczna bo Motoru to właściwie nie ma.  Hetman odpokutował swoje grzechy i zaczynał od A-klasy, a Motor to właściwie Spartakus-Szarowola. Szarowola to dawna ukraińska wieś spod Tomaszowa.  Czyli to Hetman będzie grał jutro z ukraińską drużyną ....  Proponuję rozpocząć wymarsz lubelskich kibiców  spod cerkwi z ulicy  Unickiej ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Motor to Spartakus, to w takim razie obecny Hetman powinien wrócić do nazwy AMSPN czy też niejaka Fundacja, bo prawdziwy Hetman to jakiś czas temu upadł, czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kompleksy wieśniaków...po co się produkujecie nikt was nie słucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed sezonem ten mecz był nazywany meczem przyjaźni i padały nawet głosy że Hetman odda punkty Motorowi. Na koniec sezonu okazuje się że jeśli Hetman przegra to może wylądować w strefie spadkowej. To jak Hetmanie? Oddasz punkty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanosi się na ciekawy meczyk, derby przyjaźni, oby było dużo goli. Pozdrowienia dla Motoru z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padnie dużo goli ale do jednej bramki i wiadomo której.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...