Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor jedzie do Elbląga. W sobotę mecz z Olimpią

Utworzony przez jacus, 29 marca 2013 r. o 13:23
jak tak daleje posypie to znowu całą kolejkę trzeba bedzie odwołać a prognozy nie są obiecujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jade własnym autem mam 2 wolne mijesca są chetni?wyjazd nad ranem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w elblągu pogoda po huju tylko nas dwóch na stadionie z Motoru pilnuje nas ok 20 policjantów to nawet flagi niema jak zajebac,a reszta chołoty won ze stadionu Rksu ,wku***a zarząd a nie piłkarze pikniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The www.coltsofficialnfl.com lion was christian louboutin sale a prominent symbol in both Red Sole Shoes the christian louboutin outlet online Old Babylonian red bottom shoes and Neo-Babylonian periods michael kors outlet canada In red bottoms the Andrew Luck Jersey NBA, christian louboutin outlet it christian louboutin sale is 4 To louboutin sale be truly effective cheap oakleys in reducing weight, phentermine diet pills should be used in conjunction with lifestyle changes It christian louboutin on sale could be as much as 2 to 3 hours after louboutin for sale the hotsalelouboutins event's start cheap red bottom shoes time fake oakley sunglasses before these two cheap oakley sunglasses finally start their match replica oakleys at the MGM Garden Arena red bottom shoes in Las christian louboutin sale Vegas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...