Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor już po prezentacji. Awans będzie na pewno (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Tia... na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu pompowanie balonika. Nie lepiej być nieco ostrożniejszym w wypowiedziach? Motor zebrał okey ekipę na awans, ale np. Stal Rzeszów też. A może być jeszcze jakaś niespodzianka. Oj żeby nie było więcej łez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ok, ale Gieraga powinien byc dalej kapitanem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie oni chcą awansować ??? Bez kasy i licencji od górnika nie bedzie żadnego awansu . Po co to wszystko :) nawet 500 szt. karnetów nie udało sie sprzedać. Zmarnowany kolejny sezon dla areny i Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie . My chcemy minimum 1 ligę a nie awans do 2. Ile mozna czekać . Zróbcie cos z tym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli bedzie dobrze. Moze inaczej "awans musi byc" i cały Lublin powinien przychodzić na Arenę i dopingować tej drużynie a nie jak do tej pory 2- 3 tys. Jak chcemy 1 ligi to arena powinna byc na kazym meczu wypełniona jak na EUROu21. Jak na tak duże miasto jest bardzo słabo i jak nie ma presji i zainteresowania nie bedzie wyników w piłce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie ale dlaczego pozbawiono opaski kapitańskiej Artura Gierki? .Mam nadzieje że trener Saakaszwili nie zrobił tego bo mniał takie widzimisię ,a jeśli tak było to skonsultować to z zawodnikami i mam nadzieje że to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i na***i**mi klawiatura głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie slynny Fala sie podzial legeda motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś  chodził na sparingi to byś dawno wiedział. Tak samo z karnym i podchodzi Majkowski. Może po tej 11stce w Radzyniu. Fala nie gra u nas.....pół roku.Kaczmarek się non stop kłóci z sedziami będzie dobrym kapitanem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja obstawiam awans Stali Rzeszów mają znakomitego trenera.... Kibic Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Lublin musi chodzić? Przecież kibicuje temu stworowi garstka, spora częśc mieszkańców ma go w d.... co widać na murach w niektórych dzielnicach. Wczoraj nawet fanatycy pokazali gdzie mają ten twór... A chuliganka pewnie pojechała szukac nowego układu bo za chwilę Hetman może sie okazać za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałoby się napisać: nawet tacy goście jak Wy nie są w stanie tego spierd***c. Ale coś mi mówi że na koniec sezonu bedziemy znów mówić "wiedziałem że się kur*a spierd**i"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki awans zabraknie czterech punktow!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mnie Sasal uspokoił! Ciekawe po ilu kolejkach będzie jeszcze trenerem Motoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w Jaśkowicach takie same show zrobili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy i gdzie prezentacja Lublinianki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUMA LUBELSZCZYZNY! Motor Motor MOTOR! CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ! W MOIM SERCU ZAWSZE JEST TYLKO MOTOR RKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Sasal i Kaczmarek trochę pokory, nie lekceważcie przeciwników. Przypomnę; 4 ligowa Chełmianka w PP, drużyna z ogona tabeli w Radzyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...