Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Avia Świdnik 1:0 (relacja na żywo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2019 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Motor grając mecz po meczu na ARENIE trzeba wyjaśnić dlaczego? Czyżby 2 drużyny uzgodniły, że mecz za obopólną zgodą rozgrywa się w Lublinie? Rzecz dziwna i ciekawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać dziewczyny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać dziewczyny!!!
 Dziewczyny mają większe jaja od tych chłopczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie śmiejcie się proszę ze Świdnika. Oni są dziwni to wiadomo. Kolega tam był i mowi, że popijają wódkę wodą ze śledzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie śmiejcie się proszę ze Świdnika. Oni są dziwni to wiadomo. Kolega tam był i mowi, że popijają wódkę wodą ze śledzi.
 A ja słyszałem że w Lublinie parzycie herbatę w wodzie po pierogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie śmiejcie się proszę ze Świdnika. Oni są dziwni to wiadomo. Kolega tam był i mowi, że popijają wódkę wodą ze śledzi.
 Daleko mi do śmiechu odkąd poznałem kilkoro nowobogackich z Lublina. Ulubiony drink-tania whisky z Biedronki albo lepiej Lidla (to było akurat wyraźnie podkreślone) i Coca-Cola podobny napój. Nawet nie zapytali czy może jednak czystą bym wolał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Motor góra jak Rysy. A oczekiwany przeciwnik jaki zaPOwiadał Buniek czyli Real dołuje i w kraju i LM UEFA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia to padaczka z tym trenerem to spadek. Ale jak oni maja konstruować akcje? Kto ma ich nauczyć? BednarUK? Jak on całe życie po trybunach kopał to i oni tak grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Avii widoczny brak rozgrywającego. Orzędowski za dużo strat i niecelnych podań. Avia zagrała z podkulonym ogonem, bez koncepcji w ataku. Jeden strzał w światło bramki. Z taką grą mogą dojechać do IV ligi. Motor w tym meczu był drużyną lepszą i dojżalszą, ale też nic wielkiego nie pokazał. Awans raczej Rzeszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi odgrzewacie w Lublinie w upalne dni na parapecie,a szmatą od podłogi odganiacie muchy z Lubartowskiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni działacze trenerzy Motor gra słabo ,to były drużyny z regionu i dolnej połowki ,dlaczego trener nie daje więcej pograć młodym szybkim zawodnikom jak Michota czy Pożak ,natomiast na wyjazdach gramy dodatkowym obroncą bo obrona nie jest monolitem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Podhale Nowy Targ wygrało. Miło się patrzy jak te dzieciaki grają. Powinni awansować spokojnie do II ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Avi bez koncepcji jakiejkolwiek. Słabo to widze. A i te transfery to jakaś pomyłka kto tam rządzi bo jak trener to nie ma pojęcia. Albo Łapa a Bednaruk to tylko słup i dupowłaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Co chodzi z tą "rózową sukienka" oni wszyscy kibice szarowoli to pedały ? (geje ma ją pieniądze :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie Motor był lepszy, powinno być przynajmniej 3 bramki, Avia miała też sporo szans i jedna bramka się należała, szkoda że Daniel Koczon nie zagrał wcześniej byłoby więcej emocji. Ale kibice Avii wychodzący 15 min przed zakończeniem spotkania? Słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kokoloko: a ja słyszałem, że ssiesz ojcu co noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podhale awansuje nie Motor kibic z Chełma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Derby Lubelszczyzny dwóch drużyn znajdujących sie na przeciwległych biegununach. Motor vel Spartakus pretendent do awansu i drużyna Avii o której już po dwóch meczach na wiosne można powiedzieć że jest najsłabszą drużyna Lubelszczyzny.  Drużyna z Lublina bez okreslonej taktyki bez skladnych dobrze zazębiających się akcji grająca raczej na afere na zasadzie byle do przodu może coś wpadnie bez wyrazu. Tak że w obecnym kształcie można śmiało powiedzieć że przyszły rok raczej III liga. Drużyna Avii tak jak napisałem wcześniej najsłabszy przedstawiciel Lubelczyzny. Brak jakiejkolwiek pomysłu na grę brak piłkarza który poprowadzi grę przytrzyma piłkę w kluczowych momentach. Drużyna ze Świdnika raczej przypomina zbieraninę piłkarzy którzy spotkali sie wczoraj a dziś chcueli sobie trochę pokopać. Brak wspoldzialania formacji obrona  dramat drugiej linii brak. Najlepszymi zawodnikami Avii to bramkarz i Dziedzic który coś próbował. W tym tygodniu włodarze powinni zwolnić trenera odsunąć od zespołu Koczona Białka  i niesrety szukać zawodnikow Będzie ciężko zdobyć 18-20 punktów przez Avie które zagwarantuje utrzymanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBICÓW MOTORY FAN CLUB Z IZRAELA W SILE KILKU AUTOKARÓW WSPIERAŁ,NO I WIADOMO OKOLICZNE WSIE I MIASTECZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna jest inna.... Ave Motor! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...