Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin dostał licencję i zagra w II lidze

Utworzony przez antyKibicPolskiejPiłkoKopa, 29 czerwca 2011 r. o 16:37
Ciekawe - dzisiaj jest środa, a u niektórych już czwartek i licencja przyznana dla Motoru w czwartek. Jak to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
wszystkich zydów eksmitowano w 1952 roku do Świdnika ,reszta w wikipedii:)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Lublinie zapraszam do lektóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Lublinie zapraszam do lektóry
Masz jakieś kompleksy związane z Lublinem i Motorem wieśniaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Lublinie zapraszam do lektóry
a sam to czytales? w Lulinie jest teraz 20 zydow to na 350 tys mieszkancow to duzo? w twoim swidniku jest 4 razy wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada w Lubelskich klubach i wsród ich kibiców.Zal mi Was-kibice pilki kopanej.Nie dosc ze wasze zainteresowania pilká nozná schodza na drugi/trzeci plan,to jeszcze antysemityzm macie wrodzony co swiadczy tylko i wylácznie o Waszym niskim ilorazie inteligencji.Zydów zniszczyc chcial Hitler.Ale zapominacie ze wraz z zydami,którzy w duzej wiékszosci byli zwyklymi Polakami,mordowani byli tez rodowici Polacy.Wasz antysemityzm zrodzil sié po przekonaniach hitlerowców których tak nienawidzicie.Czyli to o co Hitlerowi chodzilo,tak naprawdé mu sié to udalo.Stalinowi tez sie udalo przekonac swój niedoinformowany naród o nienawisci do Polaków.To wszystko bylo wymyslone na potrzeby wojny jak sié okazalo swiatowej zarówno tej pierwszej jak i drugiej.Mimo ze Was to juz nie dotyczy,wciaz drázycie chory temat.Zapewne jestescie jeszcze mlodzi i narzucajá Wam swoje przekonania starsi koledzy z "sektora".Mam nadzieje ze z wiekiem zrozumiecie jak antysemityzm jest dennie glupi.Nie mówié oczywiscie ze kibicowanie jest glupie,bo nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor rządzi.... yyyyy... tylko gdzie rządzi? W lidze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy będą hejtować, bo co im zostaje, taka natura a MOTOR Był, Jest i Będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulaccje dla działaczy Motoru za otrzymanie Licencje oraz ze Lublin moje ukochane miasto ma namiastke fudbolu w lidze centralnej chociaz to tylko 2 liga .Ponoc szczęscie sprzyja lepszym .Wydajac 4 miliony na kultóre ,co w konsekwencji ratusz wiezył w wygrana a nie układy polityczne ,połowe[chociaz] tej kwoty poszło by na MOTOR i SPR dzis kluby stały by inaczej w hierarchi sportu miasta ,a tak 4 miliony poszło dlas artystów kolesi i nikt z mieszkanców nie protestował .W planach sa grube miliony na kultóre miasto bez sportu dróg 6 mil gdyby Lublin wygrał az 49 mil ZLOTYCH planowano zł a kluby cierpia na sprawy oczywiste czyli finanse .Dlaczego Lublin i pozwoli lub nie wie ze zyski z ogródków ma dodatkowo Klub Lech Poznan a czyw Lublinie np 3 ogródki nie moga byc sponsorem Motoru ,lubb sa inne formy sponsoringu małego np sklepy ale zawsze wzmacniaja sport inny rodzaj kultory.Pozdrawiam Lublinian myślących przyjaznym sportu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor napisał:
Masz jakieś kompleksy związane z Lublinem i Motorem wieśniaku?
Słuchaj gozdek nie wiem jak z ciebie miastowy piesek. Ja do ludzi na wsi nie mam nic. Są lepiej wychowani od ciebie. Przytoczę ci tylko pewne dane "Szarowola – wieś w Polsce", "klub piłkarski Spartakus Szarowola, założony w 1987", "Motor Lublin S.A." rok założenia 19 kwiecień 2010 roku". Tak wiec wasz twór jest najmłodszym klubem który występuje jako na wynajętym boisku w Lublinie. Jest najmłodszy gdyż nie jest następcą prawnym RKS i LKP i dlaczego wykorzystuje nazwę Motor Lublin. Jeżeli nie wierzysz to poczytaj sobie odpowiednie lektury. Przytoczę jeszcze coś będzie to wypowiedź człowieka honoru: "Całe życie byłem zawodnikiem RKS, potem LKP Motor, więc dla mnie to jest ten prawdziwy Motor". Ludzi ze wsi nazywasz wieśniakami, a jak nazwiesz siebie i podobnym tobie którzy sprzedali honor i tradycję dla kawałka kasy z miasta i wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiech na sali!!! Spartakus Lublin w II lidze. Mam tylko nadzieję, że w tym sezonie spadniecie do III ligi z honorem i bez kombinacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
a sam to czytales? w Lulinie jest teraz 20 zydow to na 350 tys mieszkancow to duzo? w twoim swidniku jest 4 razy wiecej
Tak czytałem i wiem, że nie ma tam nic o Swidniku bo tam nigdy nie było Żydów jestes niedouczonym łochem którego starzy mieszkający lata na wsi otrzymali mieszkanie w miescie lublin to nie zmienia faktu twojego niestety wieśniactwa fakt wiesniactwa blokowego na najwiekszych lubelskich osiedlach np. czechów potwierdza widok ciemnych mieszkan w swieta bo jak wiadomo w swieta jedzie sie do rodziny na wies .... spytaj matke i ojca gdzie sie urodzili to zobaczysz jakie sa i twoje korzenie ha ha w kwestii antysemityzmu zgadzam sie ze jest bezsensowny fakt bo hitler zabijal i Żydow i Polakow jednak zastraszone dzieci w bialych kaszkietach mimo lekcji historii nadal pie.. głupoty kilku weszło w link napewno i przeczytało teraz wiedza ocb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam czytać te wieśniackie sztampowe wpisy, niezły ubaw. Tak się biedaki napinają aż im dupy trzeszczą, a i tak nic im to nie daje. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Lublinian kochających i wspierających NASZ WIELKI I NIEZNISZCZALNY MOTOR ! NIGDY NIE SPADNIE, NASZ MOTOR NIGDY NIE SPADNIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...