Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Górnik Łęczna 0:2, derby Lubelszczyzny dla gości

Utworzony przez kibic, 15 maja 2010 r. o 21:23
Trenerze Bania panu już dziękujemy wolimy pana Świdra Baniak won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz chłopczyku, świdra to ty masz w mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaangażowanie zawodników Motoru - 0 Styl gry Motoru - dno Pan Gieresz - dnooooooooooooooooo Spiker (kto to wogóle jest ???) - pomylił chyba stadiony, TU JEST LUBLIN nie łęczna Niestety ale nawet 2 liga to dla Motoru w tym momencie za wysokie progi. Żeby coś zrobić trzeba CHCIEĆ jak tego słowa nie wpoją sobie nasi kopacze to na przyszłość nie widać perspektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor + Szkutnik = Dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sportowo spadek do drugiej ligi i mam nadzieje ze za korupcje jeszcze jedna liga minimum w dół... Super ze ta szmata spada...Ciesze sie ze wreszcie może te dresy i banda złodzieji z lubartowskiej przestanie sie napinac. Wogole to niech to rozwiąża w cholerę. po co to siedlisko korupcji, patologii i dresów oraz krymianłu potrzebne temu miastu... w dodatku z moich podatków. Nie zyczę sobie płacić na ten chlew !!!!! Bójcie się chamy do 2 ligi wracamy Walić motór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turlaj beret świdnicki psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbierzcie jakąkolwiek kasę tym nieudacznikom któzy udawali że grają a oddali mecz i to tak perfidnie .Chyba bardziej nie można było pokazać jak się leje na własnych kibiców. Zblazowane gwiazdy bez ambicji zmiencie zawód .Od wielu lat nic nie osiągneli.Ci co odeszli pokazali jak są żenująco słabi.W tej lidze wystarczy biegać i walczyć.Oni odbijali się od łęcznej,zero szybkości, zero siły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaga napisał:
Turlaj beret świdnicki psie
Jestem z Lublina i dlatego nie chcę i mam do tego prawo, żeby tą zbieraninę kryminału finansować z moich podatków. I wszystko w tym temacie... motór Lublin 3 liga.... Leje na was każdy nawet wasz ukochany Śląsk... jadą was jak trzeba 10:0 albo podobnie Śmieszny klubik dla internetowych ciot i napinaczy oraz dzieci w dresach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co przeżywać, że idzie kasa na piłkarzy z naszych podatków bo wiem, że chłopaki graja za darmo!! Gościu ciekawy jestem czy pracowałbyś za friko? Ja osobiście podziwiam Motorowców, że w ogóle trenują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ktoś gdzie można jakieś zdjęcia z meczu zobaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lukasz~ napisał:
Jestem z Lublina i dlatego nie chcę i mam do tego prawo, żeby tą zbieraninę kryminału finansować z moich podatków. I wszystko w tym temacie... motór Lublin 3 liga.... Leje na was każdy nawet wasz ukochany Śląsk... jadą was jak trzeba 10:0 albo podobnie Śmieszny klubik dla internetowych ciot i napinaczy oraz dzieci w dresach
dobrze sie pajacu podsumowales! napinacz i internetowa ciota ! a jak ci sie cos nie podoba to przyjdz na stadion i to powiedz ! bo cwelu tylko przez internet twardziel, a pewnie po miescie przenikasz z glowa spuszczona w dol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Nie ma co przeżywać, że idzie kasa na piłkarzy z naszych podatków bo wiem, że chłopaki graja za darmo!! Gościu ciekawy jestem czy pracowałbyś za friko? Ja osobiście podziwiam Motorowców, że w ogóle trenują.
jak to grają za darmo ??? dostali najwiekszą dotacje z miasta to gdzie się podziała kasa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=DXQ2pANLTm8...player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...