Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin gra z Jutrzenką Giebułtów. Chcą dogonić czołówkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 12:28 Powrót do artykułu
Szaman przygotowuje Paradę Równości a więc zwycięstwo na luzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł mógłby równie dobrze brzmieć: Avia gra jutro z Podlasiem. Chcą dogonić czołówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowotaniec, Sieniawa, Tuczempy, Wólka Pełkińska, Trzebinia... będzie ciag dalszy??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jo mym passata 1.9 to i pasuje mi do stodoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł powinien brzmieć. Śparagus przegra jutro z Jutrzenka i nigdy nie zbliży się do czołówki!!!! Szaman dzialaj. Parafia Szarowola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowotaniec, Sieniawa, Tuczempy, Wólka Pełkińska, Trzebinia... będzie ciag dalszy??????
 Masz na myśli agrowp...dol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł powinien brzmieć.  Śparagus  przegra jutro z Jutrzenka  i nigdy nie zbliży się do czołówki!!!! Szaman dzialaj. Parafia Szarowola...
 Pasjonująca jest twoja głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajgorsze jest to, ze sedzia drukarz z Sandomierza ma być ukarany bo została cofnieta czerwona kartka btramkarza Wisły. Obawiam się, ze braknie nam sędziów do pogwizdywania, bo z Jutrzenką boję sie o to czy punkt ugra nasz Motorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutrzenka to zdecydowanie za mocny rywal, nie ta półka... Szparagus przegra to z honorem. 3 do 0 biore w ciemno. No może Motoszparag Siarowola wcisnie coś z karnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowotaniec, Sieniawa, Tuczempy, Wólka Pełkińska, Trzebinia... będzie ciag dalszy?????? Tu miasta ani wsie nie grają tylko piłkarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam czytać tych kretynów z pipidówek którzy tak "kochają" Motor. Gdy coś się nie uda to aż pieją z radości,ale jak Motor wygra to siedzą cicho w swoim barłogu i obgryzają raszple z wściekłości. Szkoda mi was wieśniaki ale nie każdemu było dane dostać trochę rozumu. A w Lubelskiem widać dla wielu go zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cioty tylko czekają na jakiś artykuł o Motorze a jak przegra to odrazu konina nad klawiaturą!Lamusy nic nie możecie jedynie klepać w klawiaturę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie hejty w pełni sobie zasłużyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie hejty w pełni sobie zasłużyli
 Aco ty gimbusie możesz wiedzieć o zasługach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://akademia.motorlublin.eu/2019/09/19/oddaj-swoj-glos-na-projekt-o-67-w-budzecie-obywatelskim-glosowanie-rusza-juz-w-poniedzialek/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajgorsze jest to, ze sedzia drukarz z Sandomierza ma być ukarany bo została cofnieta czerwona kartka btramkarza Wisły.  Obawiam się, ze braknie nam sędziów do pogwizdywania, bo z Jutrzenką boję sie o to czy punkt ugra nasz Motorek
 Bajgorsze to jest twoja pisownia analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cioty tylko czekają na jakiś artykuł o Motorze a jak przegra to odrazu konina nad klawiaturą!Lamusy nic nie możecie jedynie klepać w klawiaturę!
 Ciekaw jestem, czy twoja pierdząca motorynka z Szarowoli dałaby radę ruszyć z miejsca na budżecie Lublinianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na twoja lublinianke nikt nie chodzi oprocz rodziny pilkarzy, wiec nie wiem po co sie tu zalisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na twoja lublinianke nikt nie chodzi oprocz rodziny pilkarzy, wiec nie wiem po co sie tu zalisz.
 Kolos na glinianych nogach za 10 baniek rocznie dla 1500 osób. Przereklamowany i przeinwestowany. Zabaweczka notabli za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na twoja lublinianke nikt nie chodzi oprocz rodziny pilkarzy, wiec nie wiem po co sie tu zalisz.
Kolos na glinianych nogach za 10 baniek rocznie dla 1500 osób. Przereklamowany i przeinwestowany. Zabaweczka notabli za pieniądze podatników.
 A Lublinianka to mam rozumieć że za twoje pieniądze istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...