Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin już po posiedzeniu Rady Nadzorczej. Będą walczyli o awans

Utworzony przez Zenon, 22 grudnia 2011 r. o 19:14
zesrają się a nie awansują te zakały naszego pięknego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
zesrają się a nie awansują te zakały naszego pięknego miasta
Dlaczego nie ?! Można się ze...ać i np. odkupić licencję z wyższej ligi.Doświadczenie w tym temacie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha Motor !!!!! Co!!!!! Spadłeś z II ligi !!!!! tak było na koniec tamtego sezonu tylko co, uratowało was to ze inne kluby zrezygnowały z gry w II lidzie i wy chcecie teraz walczyć o awans??? hahaha ,czyżby zielony stoliczek???? Ludzie w jakim wy świecie żyjecie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany chyba nie jestescie z Lublina bo takie badziewie to tylko buraki mogą pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes robi pozory ze chce awansować ale KASY BRAK aby grać w 1 lidze należy wyłozyć kase ale małoprawdopodobne bo dystans do Olsztyna jest bardzo dużyobym się mylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zawisc prawie jak komenty na www.plotek.pl,sracie w własne gniazdo.Mieszkacie w Lu i tak źle chcecie dla jedynego klubu w miescie co chce coś osiągnąc? Ale na nowy stadion to by się poszło co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się pieczeniem ciasta na święta Idioci a nie wypowiadacie się o Motorze czy kiedykolwiek był któryś z was na meczu ...zakały Miasta Lublin-Lublin to Motor i cała Polska o tym wie znajdy internetowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to napinacze ze Świdnika się napinają bo wiedzą że ich Avia nigdy nie awansuje wyżej niż jest teraz i to ich tak bardzo boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem z Lublina od urodzenia więc nie pisz mi ,że jestem z Hamburga a po za tym to jest Spartakus Szarawola ,który swoje mecze rozgrywa w Lublinie a z nazwy tylko Motor i niech nie piszą o awansie bo Spartakus nie awansuje prędzej Polska wygra Euro 2012 niż oni awansują do 1 ligi i z takimi kibicami neandertalczykami to mogą kibicować w oborze a nie na stadionie ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrawicie tylko marudzić, Zenon jeśli jesteś z Lublina to powinno Ci zależeć na tym, żeby było lepiej. Jak jesteś tak dobrze poinformowany to powinieneś wiedzieć, że Motor Lublin S.A. to całkiem nawy podmiot i nie ma z Szarowolą już nic wspólnego. W Polsce jest jeszcze kilka klubów ,które grają na licencji, które zdobyły w wyniku przekształceń, ale nikomu to nie przeszkadza. Przestańmy narzekać, cieszmy się z tego ,że będzie można z dziećmi pójść na mecz i obejrzeć go w komfortowych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Potrawicie tylko marudzić, Zenon jeśli jesteś z Lublina to powinno Ci zależeć na tym, żeby było lepiej. Jak jesteś tak dobrze poinformowany to powinieneś wiedzieć, że Motor Lublin S.A. to całkiem nawy podmiot i nie ma z Szarowolą już nic wspólnego. W Polsce jest jeszcze kilka klubów ,które grają na licencji, które zdobyły w wyniku przekształceń, ale nikomu to nie przeszkadza. Przestańmy narzekać, cieszmy się z tego ,że będzie można z dziećmi pójść na mecz i obejrzeć go w komfortowych warunkach.
Ja jestem z Szarowoli i też mi zależy na tym , żeby było lepiej. Masz rację , że Motor Lublin to nowy podmiot. I tyle. Przypominam , że 2 lata wstecz, spadł do niższej ligi. Gra nadal w II lidze na papierach Szarowoli. Co innego jest odkupienie tylko licencji , a co innego odkupienie licencji i miejsca w wyższej klasie rozgrywkowej. Jakby Lublin miał "kasę" , to tym sposobem grałby pewnie już "T-Mobile-ekstraklasie". Tyle w temacie , aby było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee to Szarowola ma szansę się wypromować bardziej niż lublin. . Jakby nie patrzeć, ten mały motorek gra na licencji Szarowoli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
ee to Szarowola ma szansę się wypromować bardziej niż lublin. . Jakby nie patrzeć, ten mały motorek gra na licencji Szarowoli .
no i co z tego? GRA! Przynajmniej cos sie w miescie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej KSL napisał:
no i co z tego? GRA! Przynajmniej cos sie w miescie dzieje.
taa w przypadku motoru to zielony stoliczek decyduje jak widać...nie zapominaj głąbie, że motor teraz powinien grać w dawnej IV lidze, czyli obecnej III haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli Motor otrzyma poważna kase jest szansa na awans ,tego im życzę z Pyrlandi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...