Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin kontra Flota Świnoujście na pożegnanie? Rozmowy z potencjalnymi sponsorami

Utworzony przez koko, 5 listopada 2009 r. o 18:18
SZKUTNIK WEZ SIE DO ROBORY, ZA TAKA KASE JAKA BIERZESZ ( 7 TYSIECY) POWINIENES ZEBRAC U SPONSOROW O KAzDY GROSZ A TY NAWET SIE NIE RUSZYSZ. MYSLISZ ZE MANNA Z NIEBA SPADNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY NA MECZ ! ! ! POKAZMY ŻE BARDZO NAM ZALEZY NA TYM KLUBIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga wszyscy kibice Motoru!!!!!!! Nie przychodzimy jutro na mecz, niech frekwencja wykończy ten zarząd! Takie zapadły wczoraj decyzje wszystkich grup chuligańskich działających na Motorze. Kto się nie posłucha tego spotkają konsekwencje! To jedyna droga do powstania nowego Motoru! Zresztą może uda się jednoczesnie pobić niechlubny rekord frekwencji na własnym stadionie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie nie przychodź ja mam swój rozum i ide
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się i nie dajcie się sprowokować ~qwerty~. To zwykły TROLL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Uwaga wszyscy kibice Motoru!!!!!!! Nie przychodzimy jutro na mecz, niech frekwencja wykończy ten zarząd! Takie zapadły wczoraj decyzje wszystkich grup chuligańskich działających na Motorze. Kto się nie posłucha tego spotkają konsekwencje! To jedyna droga do powstania nowego Motoru! Zresztą może uda się jednoczesnie pobić niechlubny rekord frekwencji na własnym stadionie....
WSZYSCY NA MECZ.NIE MA ZADNEGO PROTESTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem się z kibicem Motoru o dużą zgrzewkę piwa za każdą bramkę straconą przez Motor. Zakład działa oczywiście także w drugą stronę. Ale już wiem. że na weekend mam wystarczający zapas piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na zmiany w Zarządzie,pomyslimy o SPONSORACH,ODEJDĄ PRZYJDZIEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...