Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czarno to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE JEST INNE CZY NIEKTÓRYM NA PEWNO ZALEŻY NA AWANSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice przez pięć ostatnich kolejek duchem walczyli o trzecie miejsce, ale piłkarze i kadra trenerska nie chcieli dołączyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze, to jest dla mnie nie do pojecia! Może sie mylę, ale wydaje mi sie że Pan Jakubas wsadzil w ten projekt troszke pieniazkow, dal trenerowi duzy budzet, czy najwyzszy w lidze, nie wiem. I jakos widać że ten czlowiek, Ci zawodnicy, zupełnie zawodzą. Rzeszów zdominował lige, czemu motor nie został stworzony w podobny sposob? Chyba komus wyraznie brakuje umiejetnosci. Widząc niektorych zawodników mocno drapie sie po głowie, jaka wiedze o piłce musi miec trener by trzymac ten gruz? Jak mozna dac kontrakto zawodnikom, którzy nawet bardzo biegać nie potrafią? Czy naprawde jest tak trudno zebrac zdolnych zawodników, młodych i chetnych do gry? Nie wydaje mi sie, tym bardziej, ze zawodnik idacy do Lublina wie, ze klub ma aspiracje do gry w ekstraklasie... czemu sztab zbiera jakis frajerów, którzy albo maja gre na najwyzszym poziomie dawno za soba, albo poprostu umiejetnosciami sa bardzo daleko za profesjonalnym futbolem? Poziom piłki nożenj nad wislą jest na tyle słaby, co kazdy widzi, ze byle lepiej zoorganizowana drużyna z osiedlowego orlika lepiej by wypadła gdyby mogli miec takie mozliwosci by zamiast do pracy trenowac i z tego zyc... Masakra. Obym sie mylił i zobaczył jednak Motor w 1szej lidze, ale do tego trzeba miec dobra ekipe na ławce trenerskiej i zawodników z jajami i umietnosciami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat wiadomo ze tak jest wygodniej. Po co awansować gdzieś??? Można doić piękne pieniądze w Motorze i grać sobie na trzecim poziomie rozgrywek (a do niedawna kilka lat na czwartym). Tu większy problem jest w zarządzaniu klubem niż w samym graniu w piłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...