Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Korona Kielce (relacja na żywo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2019 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że kiedyś zasłynie nasz klub nasz RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do boju Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że kiedyś zasłynie nasz klub nasz RKS
 Innych organów nie chcieli? Czy się nie nadawały? Nawet ptasi mózdzek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale... przecież Motoru już nie ma od lat!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale... przecież Motoru już nie ma od lat!!
 Myśle że to ciebie utylizowali ładnych parę lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczyć Korona, strzelać więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to było? Korona odda mecz bez walki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale wojewodztwo lubelskie trzyma kciuki za Korone II Kielce! Dawac Korona 5:0 z farbowanym lisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale wojewodztwo lubelskie trzyma kciuki za Korone II Kielce! Dawac Korona 5:0 z farbowanym lisem.
Całe województwo czyli ty i jeszcze kilku wiejskich burków łańcuchowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szparagus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławciu czy to ty jesteś od trzepania kóz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławciu czy to ty jesteś od trzepania kóz?
Nie to twój przywilej.Nie będę ci wchodził w paradę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Szparagus remisuje szczesliwie z dziecmi z Kielc. Pora na łomot hutnikiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek lubi kakao. Tak często o tym pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahah, i znowu frajersko stracone punkty. Po meczu z Siarka pisałem aby sie nie spinać bo jeszcze w wielu spotkaniach motorynka w głupi sposób punkty potraci. Stawiam, że w tym sezonie standardowo zabraknie 2-3 punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korona II i tak nie awansuje więc po co się spinać, Siarka mówi, że chce awansować, ale dopiero w przyszłym sezonie, Stal Kraśnik nie dostanie licencji, a KSZO, Hutnik, Wisła Puławy, Podhale cieniasy jak Motor, albo jeszcze większe. Hetman Z walka o utrzymanie. 70% daje, że awansuje Motor, chyba że jednak Siarka lub Hutnik K. Się rozpędzi. Stal Kraśnik nie ma kasy i nie dostanie licencji, zresztą Hutnik też ma problemy finansowe. Tylko Motorowi zależy na awansie. I kibicom, i działaczom i władzom miasta tylko piłkarzom jakby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile było widzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
323 i pół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Położyły się dzieci z Korony przed wielkim śparagusem i oddały mecz bez walki..... Nikt nie może awansować bo wielki śparagus musi. Styrte rozbiezecie a awansu nie bedzie.. Nikt tylko wy won się należy wy miszcze .A tak to Beka beka i beka.... Styrta czeka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beka beka beka a Kresowa czeka. .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...