Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin lepszy od Pogoni Szczecin

Utworzony przez gosciu z wlkp, 3 kwietnia 2010 r. o 18:43
Serdeczne gratulacje dla PILKARZY TRENERA i KIBICOW brawo brawo dla calej trojki wymienianych zycze wszystkiego dobrego Zdtowych Spokojnych Swiat -Wielkanocnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te szczecińskie łajzy pieprzą? Bramki Motoru przypadkowe? Przecież trafienie Hempla po podaniu Białka było pierwsza klasa, drugi gol Fundakowskiego też całkiem całkiem. To Pogoń zdobyła gole z przypadku, zwłaszcza drugiego, gdzie Moskalewicz otrzymał prezent od naszych obrońców którego się nie spodziwał. Wielkie gwiazdy, co to nie oni, a prawda jest taka, że Motor był wyraźnie lepszy, stworzył więcej okazji i co najważniejsze strzelił jednego gola więcej.A banda nieudaczników zwala wszystko na boisko, które było takie samo dla obu drużyn. Do tej pory po cichu życzyłem im awansu, ale po postawie, jaką dzisiaj zobaczyłem wyśmiewam ich. Nasz Motor nigdy nie spadnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się że posiłki "z wiochy" (np.Białek czy Fundakowski) jak to określają kibice Motoru, stają się siłą napędową zespołu. Myślę że w przyszłości należy odnosić się z szacunkiem do mniejszych czy nawet małych klubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Motoru powinni dziekować niebiosom,że maja Białka i Fundakowskiego a gdyby kluby lubelszczyzny wspólpracowały ze sobą to takiej beznadziejnej sytuacji jak na jesień nie byłoby w Motorze......bo w niższych ligach naszego regionu graja nprawdę nieżli zawodnicy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...