Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - ŁKS Łódź 0:3, kiepskie pożegnanie

Utworzony przez Doopeck, 5 czerwca 2010 r. o 23:20
Bóg zapłać! To za degradację Motoru! Dam na tacę w niedzielę, choć się brzydzę katolickimi czarnymi. Mam nadzieję, że nie z połączenia ze Spartakusem nic nie będzie, a wtedy krzyżyk postawię na klubie, który przynosi wstyd lubelskiej piłce. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwał się "kibol sukcesu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieje, że kiedyś oddziały Świętej Inkwizycji zapukają do twoich drzwi i wtedy będzie psikus Tak poza tym to mam właśnie nadzieje, że Motor zagra na licencji szarowoli i powstanie klub bez tych komunistycznych długów! Był, Będzie,Jest. Motor RKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doopeck daj sobie spokój i nas nie denerwuj. Motor na zawsze w naszych sercach i jestem ciekawy kto pojdzie na mecze w nizszej lidze bo jak były wyniki to wielu sezonowców sie napinało. I NIEWAŻNE GDZIE GRASZ TAM SPODZIEWASZ SIE NAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierny Kibic napisał:
A ja mam nadzieje, że kiedyś oddziały Świętej Inkwizycji zapukają do twoich drzwi i wtedy będzie psikus Tak poza tym to mam właśnie nadzieje, że Motor zagra na licencji szarowoli i powstanie klub bez tych komunistycznych długów! Był, Będzie,Jest. Motor RKS!
SYNKU JAK SAM PISZESZ MOTOR RKS TO WŁAŚNIE ZA KOMUNY TAK SIE NAZYWAŁ I TO BYL CENIONY KLUB W CAŁAE POLSCE - BEZ DLUGÓW NA KAZDYM MECZU BYŁO PO KILKA TYS. WIDZOW --- WYJASNIAM CI NIEDOJDO ŻE RKS TO --- ROBOTNICZY KLUB SPORTOWY PRAWDZIWY MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla Kibiców cały czas jest i będzie RKS Motor Lublin. Bo Motor to MY !!!, a nie piłkarzyki i zarząd. Zresztą, widać to na każdym meczu, Kibice RKSu nigdy nie zawiedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliscie partacza na prezesa to macie teraz dno. Nikt nie narobił tyle zadłuzenia co Szkodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor nigdy nie zginie!. KP Wieniawa jest z Wami i życzy lepszej przyszłości. Niestety dzisiejsza piłka to komercja. Bez sprawnego zarządu, który będzie kierował klubem jak przedsiąbiorstwem daleko się nie zajedzie i to bez znacznia która to liga. Liczenie tylko na "mannę z nieba" w postaci dotacji z miasta przyniosło niestety opłakany skutek. Trzeba koniecznie się odbudować i powstac jak niegdyś, ale nie z tymi ludźmi co macie teraz w zarządzie. A ta "wydmuszka" pod nazwą MOTOR S.A. też wam nie pomoże. Najlepiaj powołać nowe stwowarzyszenie, wprowadzić rzosądnych ludzi do zarządu, którzy maja pojęcie o biznesie i zacząć od IV ligi. Tak jak Pogoń czy Jagiellonia. Trzymam kciuki za MOTOR, że za niedługo wróci gdzie jego miejsce. I mam nadzieję, że nasza Wieniawa równiez awansuje w przyszłości co najmniej do III ligi. Pozdrowienia MOTOR, głowa do góry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doping wczoraj to mistrzostwo świata. szkoda tylko, że dopiero na ostatnim meczu coś takiego jak wczoraj na trybunach się zdarzyło. cały stadion zdzierał gardła, zero bluzg. niestety, ale zarząd nie sprostał, nie umieli zarządzać klubem i to są skutki. bo potencjał na piłkę w lublinie jest. może jeszcze uda się coś uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bójcie się chamy do II ligi wpadamy i wszystkich zgniatamy z powierzchni ziemi. Natomiast co do meczu to cóż trzeba grać dalej, kibice niech dalej robią to co świetnie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolutnie za zorganizowaną wreszcie SPOLKA MOTOR LUBLIN i nie rozdzieram szat że MOTOR będzie musiał POWROCIC na swoje godne miejsce w ekstraklasie !. Ale na poważnie WYSTRASZYL mnie komentarz "Gość Servisu" cyt; " BOJCIE SIE CHAMY DO II LIGI SPADAMY ! I WSZYSTKICH ZGNIATAMI " (sic?). SZOK (?) Mam nadzieję, że wśród Klubu Kibica TAKICH DURNYCH PEWNOSCI NIE MA (?). Puchar Polski jest przykładem, że i w niższych Ligach grają "dobrą piłkę". Także niech czasami piłkarze MOTORU nie sugerują się tym, przepraszam, "młokosem". MOTOR LUBLIN musi w każdym meczu grać OFENSYWNIE !. ALLELUJA I DO PRZODU ! NIE MA Słabego Przeciwnika tylko MOTOR JEST SKUTECZNA DRUZYNA !. Jestem za tym aby MOTOR pozostał MOTOREM i jeżeli takie są przepisy piłkarskie to grać zgodnie z przepisami. Błędy się zdarzają i nie jest ujmą TE BLEDY NAPRAWIAC !. Czyli wierzę, że Lublin nie odwróci się od MOTORU gdy ten zacznie grać od iV ligii . Ważniejsza jest kwestia, aby MOTOR nie słuchał "komuchów" i zapomniał całkowicie o RKS. Zmieńcie przyśpiewkę bo to jest SPORT a nie "Wytyczne PZPR"- wszystko nasze- (?) tylko że komuchy zostali przy swoich "lewych Spółkach" z których czerpią miliony a ROBOTNIK pozostał przy "swojej biedzie!". My gramy w piłkę, Teraz będzie mądra i odważna SPOLKA która pozwoli mądrze i odważnie grać bez "książeczki partyjnej PZPR! ". LUBELSKI KLUB SPORTOWY "MOTOR"- ta firma wystarczy. SZCZESC BOZE MOTOROWI , LUBLINIANCE i WIENIAWIE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczorajszy doping to cos pięknego, szkoda że spadamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy kibice taka drużyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z innej beczki. Dlaczego policja wstrzymuje na ok. 25 minut ruch (na Jana Pawła/Janowska) i eskortuje poza miasto (kilka naście wozów było w to zaangażowanych) "kibiców" z Łodzi? Dlaczego ja mam za to jako podatnik płacić? Był eskortowany 1 autobus a po kilkunastu minutach ok. 15-20 samochodów na łodzkich blachach. Wyglądało to jakby prezydent miał jechać, a nie banda chuliganów. Protestuję przed takim zachowaniem policji. Jak bandyci rozwalają miasto to do więzienia ich wsadzać a nie robić ich uprzywilejowanymi. Mówie stanowcze NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto [otto] to sa uroki duzego miasta przestan opisywac bajki w Poznaniu zawsze sie dzieje Policja eskortuje i wstrzymuje ruch i co? tak jak kibice przyjezdzaja z innych miast ,widac ze tylko mieszkasz i widziales jedno wieksze miasto jak Lublin .Zbieraj kase na mecze i zobaczysz jak inni to robia poadrawiam wszystkich kibicow sympatykow Motoru Lublin w calej Polsce zyczac szybkiego awasu do 1 ligi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
internauto [otto] to sa uroki duzego miasta przestan opisywac bajki w Poznaniu zawsze sie dzieje Policja eskortuje i wstrzymuje ruch i co? tak jak kibice przyjezdzaja z innych miast ,widac ze tylko mieszkasz i widziales jedno wieksze miasto jak Lublin .Zbieraj kase na mecze i zobaczysz jak inni to robia poadrawiam wszystkich kibicow sympatykow Motoru Lublin w calej Polsce zyczac szybkiego awasu do 1 ligi .
A co mnie to obchodzi, że tak robią w innych miastach. Nie mam zamiaru czekać z małym dzieckiem ,aż za 15 minut przejedzie sobie grupa samochodów. Tak samo moge powiedzieć, że w 20 samochodów wybieram się z kumplami nad morze. Czy policja będzie mnie eskortowała przez miasto?Nie-bo nie rozwaliłem niczego i nie stanowie według nich zagrożenia.W samochodzie sa takimi samymi obywatelami jak ja. A tak d;la Twojej wiadomości to mieszkałem przez 3 lata w Londku i nic takiego nie ma tam miejsca.W Wawie też jest to 100 razy lepiej zorganizowane, bo zatrzymanie ruchu na te 25 minut spowodowałoby kompletny paraliż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poiu napisał:
Jacy kibice taka drużyna
Kibice piłkarskiego Motoru to najlepiej zorganizowana grupa na Wschodzie Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...