Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto pojedzie oglądać tą kopaninę po zawalonym sezonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej w szarowoli dla swoich kibiców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech juz tam zostana "znaffcy" Powinni im zdjac koszulki jak w Łecznej. Moja noga na Arenie nie stanie dopóki nie awansuja do 2 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zakaz. Czy mecze w Zamościu są imprezami masowymi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by było zagrać na Łazienkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech juz tam zostana "znaffcy" Powinni im zdjac koszulki jak w Łecznej. Moja noga na Arenie nie stanie dopóki nie awansuja do 2 ligi
 Moja już nie postała tej wiosny bo wyliczyłem sobie zimą że punktów nie starczy do awansu. I się nie pomyliłem. Wszyscy powinni przestać chodzić i moze władze Lublina dostrzegłyby problem. Chyba ze władzom o to chodzi zeby topić pieniądze na 4 poziomie rozgrywek. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Zamościa bliżej do Szarowoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już się nachodziłem na Arenę. Teraz niech kopacze walczą o to , żebym raczył wrócić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grają coraz bliżej Szarowoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno chłopaki z Chełma chcą się przebrać za kibiców Hetmana i zorganizować jakaś prowokację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny ten stadion w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech i wiesniaki z Zamościa zobaczą piłkę na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno chłopaki z Chełma chcą się przebrać za kibiców Hetmana i zorganizować jakaś prowokację...
 Podobno chłopaki z Chełma przebrali się za twojego starego swego czasu i teraz chłop nie wie, że nie swoje dziecko wychowuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to dziura i wiocha większa od Biłgoraja na dodatek z dużą mniejszością ukraińską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wietnam - i tu się chłopcze mylisz ukraińcow jak na lekarstwo bo przepędzeni z Akcją Wisla na Północ . A u was w bingoraju rozbudowują wioskę żydowską z myślą o repatryjantach z izraeeela .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorek -- gościu ze stolicy Polski B a nawet C ; pięć lat w trzeciej lidze a nawet więcej chluby nie przynosi o licencji Szarowolskiej nie wspomnę . ZA MILCZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to dziura i wiocha większa od Biłgoraja na dodatek z dużą mniejszością ukraińską.
 Większa bo Zamość ma POnoc o całych  200 mieszkańców więcej. Hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to dziura i wiocha większa od Biłgoraja na dodatek z dużą mniejszością ukraińską.[/quote]   [quote]wietnam - i tu się chłopcze mylisz ukraińcow jak na lekarstwo bo przepędzeni z Akcją Wisla na Północ . A u was w bingoraju rozbudowują wioskę żydowską z myślą o repatryjantach z izraeeela .
 Biłgoraj to polskie, patriotyczne i prawicowe miasto, a Zamość dziura sztucznie dowartosciowana przez komunę. To u nas były głównie hitlerowskie wysiedlenia, zdecydowana większość dowódców i żołnierzy Ak, Batalionów Chłopskich i NSZ z terenu tzw. "Zamojszczyzny" pochodziła właśnie z powiatu bilgorajskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubię kiedy 2 wiochy się z sobą napierdlają. "Moja wiocha najmilsza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wietnam - i tu się chłopcze mylisz ukraińcow jak na lekarstwo bo przepędzeni z Akcją Wisla na Północ . A u was w bingoraju rozbudowują wioskę żydowską z myślą o repatryjantach z izraeeela .
 ale poturczonuch tzn. przemieszanych trochę zostało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...