Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 1:4

Utworzony przez Gość, 5 czerwca 2013 r. o 21:17
WSTYD I HAŃBA !!! Na kij wy gracie jak WY SMIECIE ambicji nie macie !!! WYPIER... do świdnika tam wasze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że w tak sromotnej porażce maczał swoje palce bramkarz Motoru :) P.S. Ale cięta riposta... dawać mnie na mistrzów! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy motorowcy zejdźcie ze sceny bo juz nie chcemy oglądać waszej żenady nie uszczęśliwiajcie nas na siłę czymś co się nazywa błaznowaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co w Lublinie stadion piłkarski? Jak nie potrafiią w piłke grać strata pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wieczerzak to jaki był wynik meczu i kto stał w bramce Motoru.Ja byłem na meczu i co innego widziałem.W wydaniu gazetowym wynik 3:1 dla Puszczy której to zaodnicy trafiali do bramki strzeżonej Przez T Ptaka.Tak wygląda rzetelne dziennikarstwo w Pana wykonaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tylko żużel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEM PISMAK CO PISAL RELACJE niech idzie na urlop bo sie schlala swinia i meczu nie widziala-1-4 pedale przegralismy dla nas Vincent Kayzzi dziennikarzyno bym ci wpierdolil w leb to bys numer buta pokazal nie osmieszaj sie kurwo meska won smieciu dziennikarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...