Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Resovia Rzeszów 3:2

Utworzony przez rafalski, 27 maja 2012 r. o 10:26
Czas zmian w Motorze Lublin s.a ! Według mnie nie ma miejsca w nowym sezonie dla takich panów jak Batata,Niżnik,Karwan,Prędota i Popławski,gdyż są to odpady.Wypowiedziałem się już na temat zawodnika Sergio Bataty (przepraszam ja nie do końca jestem przekonany czy poprawnie napisałem jego imię i nazwisko) podtrzymuję to co już kiedyś napisałem,i zdania nie zmienię Dla mnie ten człowiek był,jest i pozostanie brazylijskim futbolowym śmieciem i odpadem,dodać do tego sfrustrowanym! Dlaczego A no dlatego że ten człowiek w naszym kraju występuje już długo,zwiedził nieskończenie wiele klubów w naszym kraju,zabiera miejsce pracy polakom,młodym piłkarzom.To już nie chodzi o to ile on inkasuje miesięcznie,gdyż jest tu na kontrakcie który wypłaca mu prywatny sponsor.Nie życzę sobie by ten człowiek w następnym sezonie przywdziewał koszulkę żółto-biało-niebieską,mimo że nie sympatyzuje na co dzień z klubem z Al.Zygmuntowskich,to samo tyczy się Marcina.P,ten człowiek został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za korupcję w polskiej piłce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@rafalski Jeżeli nie sympatyzujesz z Motorem Lublin to nie zabieraj głosu pod artykułami tego klubu.. Wszedzie Cię pełno ..... to jest klub sportowy i może zatrudniać kogo zechce. Zacznij pisać pod artykułami innych drużyn, których jesteś sympatykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafalski napisał:
Nie życzę sobie by ten człowiek w następnym sezonie przywdziewał koszulkę żółto-biało-niebieską,mimo że nie sympatyzuje na co dzień z klubem z Al.Zygmuntowskich
buahahahahaha i wszystko w temacie, szkoda klawiatury. Won gamoniu na jakieś forum rolnicze, może tam odreagujesz frustracie bo rownie dobrze można napisać tak: Nie znam Cię rafalski ale nie życzę sobie byś od przyszłych żniw korzystał z internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafalski napisał:
Czas zmian w Motorze Lublin s.a ! Według mnie nie ma miejsca w nowym sezonie dla takich panów jak Batata,Niżnik,Karwan,Prędota i Popławski,gdyż są to odpady.Wypowiedziałem się już na temat zawodnika Sergio Bataty (przepraszam ja nie do końca jestem przekonany czy poprawnie napisałem jego imię i nazwisko) podtrzymuję to co już kiedyś napisałem,i zdania nie zmienię Dla mnie ten człowiek był,jest i pozostanie brazylijskim futbolowym śmieciem i odpadem,dodać do tego sfrustrowanym! Dlaczego A no dlatego że ten człowiek w naszym kraju występuje już długo,zwiedził nieskończenie wiele klubów w naszym kraju,zabiera miejsce pracy polakom,młodym piłkarzom.To już nie chodzi o to ile on inkasuje miesięcznie,gdyż jest tu na kontrakcie który wypłaca mu prywatny sponsor.Nie życzę sobie by ten człowiek w następnym sezonie przywdziewał koszulkę żółto-biało-niebieską,mimo że nie sympatyzuje na co dzień z klubem z Al.Zygmuntowskich,to samo tyczy się Marcina.P,ten człowiek został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za korupcję w polskiej piłce !!!
nie chodzi tu czy się sympatyzuje czy nie ale niżnikowi podziękować trzeba i on doskonale wie za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzyskać potwór bije Słuchawki studyjne z http://www.studio-earphone.com , to jest tak super, bardzo dobra jakość, wysokie headpones wydajności, ktoś chce kupić też? przejdź do tej strony, to 100 gwarantowana, Darmowa wysyłka ... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots hogan scarpe and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual scarpe hogan academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signifying famed in your own north america such as my personal help support. The very downy tonal and even attractive individuality supply you with in an effort hogan outlet to underatand the very frade funky personage. Scarpe Hogan " booties " or simply boots or shoes are generally famed alongside one another due to the fact comfort in conjunction with sporting events. Anytime you can expect to start or simply move to clearly show diversified lower limb could help you in order to gain pros during the match, boots or shoes allows you to keep in situations not having slip. Online outlet hogan rebel Hogan boots and shoes maintain acute layout structure throughout typical span and even genuine gathering
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...