Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 1:3

Utworzony przez urzędnik z miasta, 29 marca 2014 r. o 18:57
FC RATUSZ ŻUKO-MAJKA PRZEGRAŁ. Tak to jest jak się IGNORANCI MIEJSCY biorą się do rządzenia klubem. Rada Nadzorcza - wypier - dalać!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasperczyk musi odchodzić. Lipiec za słaby!!!!!!!! Motor gra w III ligi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest gorzej niż Żle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michajłow do Moskwy niech wraca bo sytuacja nieciekawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nawet w statystyce nie podają liczby widzów-było ze dwudziestu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********************** MOTOR    NIE   ROBCIE    WSTYDU   LUBLINOWI !!! **************************** Jestem  kibicem  Lublinianki  ale  dobrze  źyczę  MOTOROWI  dlatego  pytam  czy  MOTOR  posia da  kadre  piłkarską  na  gre  w  II lidze ? .   Jeźeli  nie  posiadacie  to  zwroćcie  sie  o  pomoc  do  Górnika Łeczna, bo  przecieź  obecnie  robicie  WSTYD   LUBLINOWI ! ! ! -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani władze klubu ani trener pilkarze nie maja honoru [ale pilkarze hyba umiejętnosci.]?Tulu dobrych trenerów tańszychz regionu  czeka na oferte ,ale widać i czuć że Kasprczyk chce tylko wyczyścić   kasę  Motoru .Boguszewski ,Sawa ,Złomanczuk,a szkoda że pan /.Rzepka? nie otrzymał propozycji czy J.Zieliński ?.Desant [spadochrony ] jak na razie nie pomagają Motorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym nadmienić, że to, jak same zawody zostały zorganizowane jestem jednym wielkim żenującym gównem. Stałem w kasie od 14.45 do 15.45. Ludzi czekało mnóstwo. Żeby zobaczyć żenujące widowisko. Zapłaciłem nędzne 5 złoty i więcej nie przyjde, dopóki nie zaczniecie szanować normalnych kibiców. Czekanie setek kibiców jest wiele więcej warte niż 5 złoty. A zdjęcie, które mi zrobiliście przed wejściem na stadion możecie sobie wsadzić w nos. Koleś, który przy jednej kasie dowiedział się że ma zakaz stadionowy, w drugiej legalnie kupił bilet. Po prostu żenada i cyrk, bez kółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie przestac pisac o tych patalachach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizacja jak w latach 60 maślaki powolne zamiast otworzyć kilka kas i zatrudnić wolontariuszy aby sprawnie wpuszczać na mecz to OBCIACH nawet przy sprzedarzy biletów -wstd rada nadzorcza klubu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od poniedziałku było wiadomo że bilety będą sprzedawane na nowych zasadach więc do kogo pretensje.A tak wogóle to w dniu meczu były czynne 3 kasy gdzi sprzedawano bilety i robiono zdjecia, wiem bo sam wymieniałek karnet.Wiec do kogo macie pretensje? Chyba do samych siebie bo czekacie na ostatnią chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans już blisko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR Lublin = Patałachy z naszej klasy hahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze dzisiaj wygrają swoje mecze gospodarze i do 8 miejsca 11 punktow straty hehehe. i bardzo dobrze. spier...ć do III ligi padalce motorowe. Wsie będą przyjeżdżać na krochmalną hehe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zagramy z Izolatorem Boguchwała? to jest ekipa, maja hoolsow , jak skurwysyn!wiem, ze przegramy ale to fajny zespół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Spartakusik,krok po kroku zmierza do III ligi. Nie pomogło nawet zatrudnienie doradcy zarządu.Prawda jest oczywista jaki klub, tacy kibice i taki poziom. A dla Lublina - wielki wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Spartakusik,krok po kroku zmierza do III ligi. Nie pomogło nawet zatrudnienie doradcy zarządu.Prawda jest oczywista jaki klub, tacy kibice i taki poziom. A dla Lublina - wielki wstyd!
Ze wszystkim się zgadzam, ale nie z tym, co dotyczy kibiców. Akurat kibiców to Motor ma co najmniej na I ligę, a może nawet na Ekstraklasę !Wielu już dawno by przestało kibicować tak słabej drużynie jaką ma teraz Motor. Jednak nie odeszli, po tylu blamażach piłkarzyków i nie zaczęli kibicować np. Śląskowi albo Legii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ DZIURAWCE CO WY WIECIE .... DYSZEL WAM PODNIEBIENIA ŁASKOCZE TYLE W TEMACIE !!!! A MY SWOJE BYŁ , BEDZIE JEST .... AVE BRACIA POZDRO OD KLN 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siarka to czołówka drugiej ligi i lepsze zespoły niż Motor nie dały jej rady. Nie ma co robić tragedii raczej się utrzymamy widać spore postępy trzeba jednak poprawić grę w obronie a pomocnicy muszą grać bardziej skrzydłami. W tej chwili mamy naprawdę fajną drużynę jest kilku holsów Ja mówię nie bedzie źle Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy najlepszych kibiców to jest poziom pierwszej ligi albo i ekstraklasy. Szanują nas i we Wrocławiu i w Warszawie. Zespół gra słabo to fakt ale z nami sie liczą. Stalówka jak się dowiedziała że jedziemy to z autokarów w biegu wyskakiwali i po lasach się kryli taki respekt mają przed motorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...