Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0. Mają wicelidera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2018 r. o 22:16 Powrót do artykułu
Bardzo mi zależy aby Motor nigdy nie wszedł do wyższej ligi. Kiedy patrzę na tę zgraję bandytki kibicowskiej w dresikach i czapeczkach z daszkiem plująca, podpitą i używająca wulgaryzmów to strach pomyśleć, co by było gdyby awansowali. Nie mogę też patrzeć na te wymalowane sprayami napisy MOTOR Pany itp... na wszystkich budynkach i murkach. Jedynie dwa lub trzy graffiti są udane ale to wszystko co moge pozytywnego powiedzieć o tej dziedzinie sportu i tego pochodnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVIA wam wybije awanse dwie kolejki przed końcem, na kolana nadchodzi żółto niebieska moc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie awansują, tylko marnowanie pieniędzy podatników. Lepiej oddać te pieniądze dla piłkarek ręcznych i na żużel, tam są jakieś efekty!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet koszulki podróbki Arki wam nie pomogą cienkie bolki jesteście :-) drużyno podwórkowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie cieszy, że większość tu komentujących ma taki ból dupy na punkcie Motoru. Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Motor FC Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spartakus pokonał spartakusa,brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi zależy, żeby ta zgraja internetowych komentujących nie wypowiadała się na tematy piłkarskie i żeby nigdy już nie mieli dostępu do forum i internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...