Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, Tadeusz Łapa podał się do dymisji

Utworzony przez wojtek, 23 października 2010 r. o 16:49
o, to zapewne hala do gruntownego remontu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiki są dość przewiewne, na stadionie zimno - stąd tak mała liczba kibiców na meczach Spartakusa. A na halę dresik jest w sam raz! Zapowiada się więc super doping!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy i wasze smieszne komentarzyki , moze przychodzi Nas 500 osób ale nigdy nie bedziecie mieli pojecia o tym jak to jest być wiernym kibicem na dobre i na złe ! pojecia nie macie z kim zadzieracie , smieszni to jestescie Wy ludzie ktorzy siedza w domach i pisza komentarze , może za duzo dopalaczy albo mało powietrza macie gałgany jeden z drugim , ludzie którzy pisza na dw to zwykłe albo wieśniaki albo buraki chodzace na zuzel , boli Was to ze przychodzimy i mamy się całkiem dobrze . Oby was zuzlozjeby bogadanka wyjebala i skonczy sie ten cyrk który tworzycie na meczach zuzla , banda dziadow i spolerow oraz wylansowanych przydupasow ! prujcie sie dalej przez kabel bo na to by przyjsc na mecz i powiedziec to komus juz odwagi niema , bo klawiatura nie nalozy wam do glowy inteligencji . I odpowiem wam ludzie na wasze pytania które zadajecie i wpisy Szarowoli ... kolego wojtek : hahaha gratuluje inteligencji ! chyba matka piła podczas ciaży ! kolego zorg : musisz sie oddac na leczenie psychiatryczne i zapisać się jak najszybciej do okulisty o ile byłes na meczu , bo widze ze nie bardzo potrafisz ocenic róznicy 150 osób a 500 . Rozwiazac to powinni Ci kabel od internetu i pała bić przez plecy , jestes typowym nieudacznikiem , i zyjesz w tym miescie i tak bardzo pragniesz by cos przestalo istniec , mam nadzieje ze pracy chamie ze wsi nie dostaniesz i bedziesz zebral serotonin : tak gosciu najlepiej wybudowac hipermarket , ale zeby w Lublinie nie było sportu , pilka nożna jest najbardziej znana i to właśnie MY ! MOTOR ! najbardziej reklamujemy to miasto , a nie zuzel czy inne smieszne sporty ! jezeli chodzi o sport to kazdy wie ze w Lublinie jest MOTOR ! a nie "lubelski wegiel" sprzedali sie za nazwe ! wstyd pajacu endriu : jebac to wiesz kogo twoja d*** jak lubisz takie sporty , rozumiem ze masz wiele rzeczy ktore "cie jebia" ale nie po to jest forum alby sie zalic ze w rozne dziurki w ciele wchodza Ci dziwne rzeczy , naprawde chore i przykre napisz do przyjaciolki sylwek : ty sie schowaj w piwnicy bo twoja glupota mnie przeraza naprawde , jestem dumny ze chodze w barwach swojego klubu ! a Ty pewnie nie masz w czym chodzic bo cie nie stac poprostu na pozadna czapke i szalik , jak chcesz to przyjdz dam ci pare groszy , nie zbidnieje a biednemu pomoge , i tym sie chlopcze roznimy ze tobie bylo by wstyd , bo nie masz pojecia o tym jak to jest byc kibicem , przyjdziesz na mecz jak bedzie ekstraklasa ale zeby pomoc w czyms chowasz d*** , tacy ludzie jak Ty to zwykle smiecie , wal sie na ryj poprostu panie spartakus : odpowiem krotko , jebales swoja matkos w dupos po jajos ! panoof education : u twojej mamuski zamowimy bo ona w biedronce palety nosi na plecach i szyje ci takie dresy , gowno cie to obchodzi kto w czym chodzi patrz sie na siebie , kazdy chodzi w tym w czym mu wygodnie i w czym sie dobrze czuje . A jezeli patrzysz na ludzi po ubiorze to jestes pajacem ! chodze lepiej ubrany niz ty dam sobie reke uciac pajacu michail : hahaha no smieszne , normalnie mozna sie usmiac po pachy prostaku jeden , niezle jestes pieprzniety chlopie jak sam sobie spiewasz i sprawia Ci to przyjemnosc , ale pewnie nie tylko to Ci sprawia bo slyszalem ze niezla z Ciebie dziewczynka ! Boże widzisz i nie grzmisz mieszka czlowiek w Lublinie i zyczy temu miastu zle , oby Ci kiedys w lodowce zabraklo jedzenia i zebys chamie zebral pod stadionem w sobote podczas meczu , jebac cie grzybie , tyle w temacie bo szkoda pisac o takim deb***u marcin : a czy mamy dobrego bramkarza ? nie dlatego to bylo dobre posuniecie mam nadzieje ze przeczytaja to osoby ktore pisaly komentarze i bede mogl znowu z wami pojechac , MOTOR TO MY , MOTOR TO MY , MOTOR MOTOR MOTOR TO MY !!!! BANDA MOTOR !!! RKS RKS RKS !!! macie zero odwagi by powiedziec nam to w twarz dlatego kryjecie sie za monitorem gdzie wasze miejsce , NIGDY NIE ZGINIE NASZ MOTOR NIGDY NIE ZGINIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jeszcze jedna pała napisała ! tak wiec , cwelu sluchaj , nie robimy tego dla piłkarzy robimy to dla dzieciaków a jezeli to ci przeszkadza , to jestes deb***em i masz adhd , palisz dopalacze , masz downa i chorobe sieroca ! gowno cie to obchodzi w czym chodza ludzie ! masz problem to przyjdz 7 pod globus i to powiedz szmato a nie sie tu prujesz , jak zes ch.. to sie pruj . popsuta glowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi dresiku... wiem, że ostatnio zimno i organizm wychłodzony ale. DRES (taki z wyższej półki, powyżej 15 zl) dodaje: 5% szybkości 6% siły 4% przystojności. Dlatego kazdy prawdziwy kibic Szarowoli MUSI go mieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Jaruzelski no dawaj robim ustawkie, na solo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ale ta napinka kibiców lubelskiego węgla i spr-u śmieszna, boli was to, że mimo niepowodzeń i tak Lublin kojarzy się z Motorem i jego kibicami a nie z waszymi gównianymi klubami bez tradycji.Potraficie tylko napinać się przez kabel i nic więcej. Ciekawe ilu z was chodziło by na Motor gdyby ten grał w ekstraklasie na nowym stadionie. Pozdrowienia dla Motorowców. Nasz czas jeszcze nie minął, on jeszcze nie nadszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem kibicem drużyn wymienionych, ale rzeczywiście bolałoby mnie gdyby Lublin kojarzony był z podrzędnym klubikiem spadającym do III (a tak naprawę IV) i jego kibicami reprezentującymi żenujący poziom kultury. Póki co jeśli chodzi o sport to Lublin kojarzony jest rzeczywiście dużo bardziej z damską ręczną niż męska pseudopiłką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaruzelski nikt normalny się nie cieszy że Motor tak cienko przędzie i że tak gówniano jest na wschodzie Polski. Że żeby istniał żużel musi mieć nazwę sponsora, czy żeby Motor musiał kombinować z licencją Szarowoli z nadzieją na lepsze jutro, które prawdopodobnie nie nastąpi i Motor spadnie z hukiem do 3 ligi. Dla mnie to również osobista porażka. Chodziłem od trzydziestu pięciu lat na piłkę i przestałem chodzić bo to już dla mnie jest cyrk inaczej się tego opisać nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no już lece do Ciebie i Cie gonie nie mam co robić tylko z wariatem sie ustawiac błazenada i dziecinada zarazem "do dresika" rozumiem ze masz mnie na myśli chłoptasiu to powiem Ci że nie chodze w dresie , ale widze ze boli Cie że ktoś nosi ubrania firmowe typu "nike" , "adidas" "puma" , chyba za dużo się w gierki nagrałeś skoro dodaje to jakiś magicznych mocy . Założ babcinny moher dodaje 10 punktów do szpiegowania .I zapisz się na jakąś kuracje odwykową bo widzę , że fantazje masz bujną i nie bądź taki hop do przodu bo jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj pajacu . Nie słyszałem o takim klubie jak Szarowola w Lublinie i jak widać nazwa klubu jest "Motor Lublin" drogi fajnie "Lubelskiego Węgla" idz dorzuć troche węgla bo Ci motory w lato nie odpalą Hmm , a może jesteś wiernym fanem Świdnickiej Avii tak że wszystko tłumaczy , prawda jest taka chłopczyku że Motor ma wiernych kibiców i zawsze będziemy chodzić na niego nie ważne w której gra lidze. A ty nawet nie wiesz co to znaczy być kibicem . Byliśmy jesteśmy i będziemy najlepsi ! Mariusz chyba sobie robisz żarty Lublin kojarzony z damska piłka . Kurde w szoku jestem bo kto nie przyjedzie do miasta wie że w Lublinie jest Motor Lublin , a nie SPR , i chyba nie musze mówić Ci o tym iż piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową. rafał: racja nikt normalny tylko banda idiotów którzy nigdy nie byli na meczu , mają jakieś wyrzuty sumienia że w Lublinie jest sport , podpisze się pod tym że spadniemy bo pseudo grajki nie potrafią grać w piłke a Lublin to miasto sukcesów jak byśmy grali i były by wyniki wszystkie te barany co tu się smieja przyszły by i by nic nie mówili . I nagle by się stali wielkimi kibicami !!! i nie bylo by że wstyd reprezentować klubowe barwy ! jestem ciekaw ile osob by przychodzilo jak by zuzel spadł ? czy znalezli by sie tacy którzy przychodza mimo porażek ? a swoją droga do kibiców żuzla czemu na waszych flagach , szalach jest MOTOR LUBLIN ? czego macie barwy żólto biało niebieskie ? Nie umiecie nic swojego wymyslec ? smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się tak Jaruzelski tego nieszczęsnego żużla uczepił "ciekaw ile osob by przychodzilo jak by zuzel spadł", żużel w Lublinie z tego co wiem reaktywował się po jakiejś przerwie i jeździ w najniższej klasie rozgrywkowej. A oczywiście Lublin kojarzony jest z ręczną, ostatnio nawet mieliśmy transmisje z Lublina na Polsacie Sport. "ludzie którzy pisza na dw to zwykłe albo wieśniaki albo buraki" - Napisał na forum "dw" buahaha:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się tak Jaruzelski tego nieszczęsnego żużla uczepił
No bo tam ludzie przychodzą - mimo 2 razy większej ceny biletu i najniższej klasy rozgrywkowej średnia liczba widzów żużla to w tym sezonie ponad 3000 na mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasztana z Szarowoli boli to że na żużlu jest dużo ludzi mimo, ze bilet kosztuje 20 zł (+5 zl program). Tyle ludzi przychodzi na zespół który już niżej spaść nie może bo nie ma gdzie (jeździ w najniższej z możliwych klasie rozgrywkowej). Ale czy on jest to w stanie zrozumieć? Wątpię. Spartakus Szarowola występuje pod nazwa Motor Lublin. Tak pisze serwis piłkarski 90minut. No ale ten serwis pewnie prowadzą "zuzlozjeby" prawda? i synku jaruzelski... na prawdziwy motor, piłkę chodziłem jeszcze jak ty na babkę wołałeś "chiński zwiadowca". A chodziłem przez dobre ponad 25 lat. I przestałem, właśnie przez takich jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaruzelski daj sobie spokój! pani prezes gąbka też już dała sobie spokój z motorem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się! Co to za opluwanie się na forum! Jesli jesteście prawdziwymi kibicami to powinniście wspierać swój zespół, zwłaszcza gdy mu nie idzie. Pomyślcie o trenerze i zawodnikach. Czy nie chcą wygrywać? Chcą, ale umiejętności za małe. Motor jest zespołem po przejsciach. To, że prezesem klubu została kobieta, która nie miała bladego pojecia o sporcie to nie jest wina piłkarzy, czy kibicow. Ktoś jednak na to pozwolił i dzisiaj mamy tego efekty. Motor musi się szybko pozbierac i my musimy mu pomoc, chociażby przychodząc na mecze. Jest jeszcze cala runda wiosenna i nie wszystko stracone. W innym przypadku tylko zaorać boiska.... Pozdrawiam prawdziwych kibicow, a nie napinaczy! W naszym mieście jest i miejsce na kopaną i żużel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się! Co to za opluwanie się na forum! Jesli jesteście prawdziwymi kibicami to powinniście wspierać swój zespół, zwłaszcza gdy mu nie idzie. Pomyślcie o trenerze i zawodnikach. Czy nie chcą wygrywać? Chcą, ale umiejętności za małe. Motor jest zespołem po przejsciach. To, że prezesem klubu została kobieta, która nie miała bladego pojecia o sporcie to nie jest wina piłkarzy, czy kibicow. Ktoś jednak na to pozwolił i dzisiaj mamy tego efekty. Motor musi się szybko pozbierac i my musimy mu pomoc, chociażby przychodząc na mecze. Jest jeszcze cala runda wiosenna i nie wszystko stracone. W innym przypadku tylko zaorać boiska.... Pozdrawiam prawdziwych kibicow, a nie napinaczy! W naszym mieście jest i miejsce na kopaną i żużel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Kibiców Motoru za doping prowadzony w czasie meczy.Zespól przegrywa wszystkie mecze, a oni są niezłomni w swojej wierze w Klub.Szacun dla wiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekujmy temu kretowi szkutnikowi za taki stan rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bily napisał:
Podziekujmy temu kretowi szkutnikowi za taki stan rzeczy
Szkutnikowi jak Szkutnikowi ale prezes tez ! Grunt ze ona i kapka zarobili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy kibice piłkarskiego motoru piszecie że żużel w lublinie jest bez osiągnięć i tradycji oto co mówią o tym dane : -Piłkarski motor : powstał w 1950 * Ćwierćfinał Pucharu Polski (1978/79 1981/82) * udział w Pucharze Intertoto(1982) * 9 miejsce w Ekstraklasie (1984/85) * 9 sezonów w Ekstraklasie * 20 sezonów w 1 lidze * Mistrzostwo Polski juniorów starszych (1971) * Brazowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych (1970) -żużel w lublinie : powstał (początki 1947) *Drużynowe mistrzostwa polski ( srebrny medal 1991) *Młodzieżowe drużynowe mistrzostwa polski (złoty medal 1984) *Młodzieżowe indywidualne mistrzostwa polski ( 3 srebrne medale 1975, 1981, 1985) *Złoty Kask (1 srebrny medal 1993) *Srebrny Kask (1 srebrny 1980 1 brązowy 1982) *Brązowy Kask (1 złoty 1980 1 srebrny 1979) *Drużynowy Puchar Polski (1 srebrny 1994 1 brązowy 1978) *8 sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej *38 sezonów na zapleczu ekstraligi P.S. Na naszych flagach pisze MOTOR LUBLIN ponieważ nawiązując do tradycji w latach 1962-1995 klub funkcjonował pod nazwą RKS Motor Lublin . Więc zanim coś napiszecie puknijcie się w czoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...