Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, Tadeusz Łapa podał się do dymisji

Utworzony przez wojtek, 23 października 2010 r. o 16:49
.. trza na ludzi z doświadczeniem stawiać, trza na robocie się znać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie się posypało, wydano kasę z mista i .... zwijamy żagle, wolałem juz grę od dołu, ale mądrzejsi byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich kibiców Nie bardzo rozumiem pewne zachowania pewnych ludzi Psioczenie na klub z Szarowoli jest moim zdaniem nie na miejscu bo licencję tego klubu przekazano w dyspozycję Motoru aby ten mógł grać w 2 lidze inaczej pozostała by tylko w dobrych układach A klasa. Co do p.Kępki to miasto mogło mu nakazać najwyżej zapłacić za parkowanie o ile zatrzymał si ę na płatnym parkingu. On za pewną kwotę przekazał prawo do gry w danej lidze a miasto jak chciało mieć lepszych piłkarzy to mogło zapewne ich odkupić. Podzielam pogląd jednego z przdmówców iż nasze miasto ma daleko w tylnej części ciała takie inwestycje jak sport. Wyników sportowych nie robi się z dnie na dzień. Do tego dochodzi się etapami ale u nas zawsze wszystko musi być organizowane na wczoraj. W tym przypadku to trener jaki by nie był nic nie zrobi gdy brakuje odpowiedniej kadry zawodniczej. Prawdziwy kibic nigdy nie będzie się naśmiewał z drużyny która nosi barwy jego klubu. Na całym Świecie jest tak że kluby zmieniają właścicieli i w tm przypadku jest podobnie. Chwała tym którzy chcieli coś zrobić dla Lublina w tym kierunku ale to nie takie łatwe. najłatwiej jest tylko krytykować i kłaść kłody pod nogi. Ja jestem kibicem Motoru od 1983r i wiele z nim przechodziłem. Ale w większości były to chwile bardziej przykre i pomimo to zawsze kibicuję tej drużynie. czy na stadionie czy nawet gdzieś jadąc samochodem setki kilometrów od stadionu a w czasie meczu. Przykro czasami czytać zcyjeś teksty z których wieje nienawiścią. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem generują kibice Motoru/Szarowoli, a raczej dzieciaki które zbyt długo siedzą przy klawiaturze, a rodzice nie interweniują. Nie wiem co komu jest winny żużel, piłka ręczna, kosz, rugby itd. Dla każdej z tych dyscyplin jest miejsce w naszym mieście. A że boli że każda z nich ma sponsora, a piłka nie ma... ale czyja to wina? Klub klubem, sportowe osiągnięcia wiadomo jakie są ale... wizerunek potencjalnego kibica piłki w lublinie jest gorzej niż fatalny. Dlatego na dzień dzisiejszy nic nie da plakatowanie, nic nie da namawianie na siłę znajomych, ludzie się po prostu boją iść na mecz. Dodatkowo kibic zwany piknikiem nie jest mile widziany na stadionie (a takich jest zdecydowana większość, w tym ja, a chodziłem niemal na wszystkie mecze przez około 25 lat). Kibice piłki w lublinie to głownie kibice sukcesu. Teraz chodzi te 150 bardzo wiernych osób (tyle naliczyłem w młynie) i te osoby będą zawsze. A reszta pojawi się przy jakiś sukcesach czyli nie prędko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furman na prezesa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie posty z uwagą a czasem przerażeniem. Czytam z troską bo jako mały dzieciak zaczynałem piłkarską przygodę w Motorze, dziś po latach doświadczeń w sporcie i z perspektywy innego miasta chciałbym napisać kilka uwag. 1. Motor / także Lublinianka/ to tradycja i na całym świecie szanuje się stare firmy a logo jest bardzo drogie. 2. W Lublinie popełniono wiele błędów. Mieszkańcy / kibice/ nie potrafili ulokować swojej reprezentacji w Radzie Miasta Lublina, pozwolono na degradację istniejących obiektów sportowych. Budowa nowych boisk praktycznie stoi w miejscu i jedno sztuczne boisko nie załatwia tutaj sprawy. Szkolenie dzieci i młodzieży nie jest dobrze zorganizowane. 3.Bez wsparcia władz miasta / w początkowej fazie/ kluby się nie podniosą. 4.Włodarze klubu muszą zrozumieć, że należy odbudować fundament/ baza, szkolenie młodzieży, płynność finansowa/ a dopiero za lat kilka marzyc o sukcesach. Droga na skróty prowadzi donikąd!! 5. Wiem, ze to boli ale zacznijmy od III ligi ale na miarę możliwości i bez pośpiechu. Jeszcze jedna uwaga na temat kibiców, kocham tych zaangażowanych ale czy równocześnie muszą być chamami i burakami? Ktoś kto nimi dowodzi powinien, choć to trudne chwycić tę grupę w karby. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do speedway: widać, że nawet nie znasz historii swojego klubu , który powstał nie w 1950 ale w 1956 jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj bo ta data jest zarezerwowana dla kibiców Motoru a nie tż-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheh! a narzekaliście niby na takich grajków jak Maciejewski,Syroka,Ptaszyński czy Falisiewicz.......a oni za darmo potrafili wygrywać mecze nawet w 1 lidze!!!nie docenialiście ich, a teraz macie zajebistą drużynkę!!!!powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf Many people believe Beats By Dre Sale that they will be happy Beats Solo HD once they arrive at Beats By Dre UK some specific goal they set for Beats By Dre Studio themselves.However,more Cheap Beats By Dre often than not, once you Beats Tour Earphones arrive "there" you will Gucci Outlet still feel dissatisfied,and Gucci Handbags move your "there" vision to Gucci Sale UK yet another point in the Gucci Shoes UK future.By always chasing after Gucci Watches another "there," you are never Gucci Sunglasses really appreciating what you already have right "here."It is important for Beats By Dre Sale human beings to keep soberminded about Cheap Beats By Dre the age-old drive to look beyond Beats By Dre UK the place where you now stand.On iBeats Headphones one hand, your life is Beats Kobe Bryant enhanced by your dreams GHD Straighteners and aspirations.On the other GHD Hair Straighteners hand, these drives can pull you GHD Pink Orchid farther and farther from your GHD Straighteners enjoyment of your life right now.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hxyAlways believe Louis Vuitton Handbags that good things are Gucci Handbags possible and remember Louis Vuitton Purses that mistakes can be lessons that Miu Miu Handbags lead to discoveries.Take your fear Beats By Dre Australia and transform it into Beats By Dre Studio trust;learn to rise above Beats By Dre Sale anxiety and doubt.Turn Beats By Dre Solo HD your "worry hours"into Dr Dre Sale "productive hours".Take the Beats By Dre Tour energy that you have wasted Lacoste Shoes and direct it toward every Lacoste Shoes 2012 worthwhile effort that you can be Lacoste Trainers involved in.You will see beautiful Lacoste Trainers 2012 things happen when you allow Lacoste 2012 yourself to experience Lacoste Shoes UK the joys of life.You will find happiness when you Lacoste Trainers UK addopt positive thinking into Cheap Lacoste Shoes your daily routine and make it an GHD NZ important part of your world.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...