Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Wisła Puławy 2:1, znowu kończyli mecz w dziewiątkę

Utworzony przez Motor Lublin, 24 września 2011 r. o 17:43
Mecz super !!! Szkoda ze organizacja tragiczna. Stałem 40 minut w kolejce (na sześć kas czynne dwie) i zabrakło biletów. Przyszedł gosć z plakietką i tłumaczył ze wszystkie miejśca są zajęte. Wszedłem z drugiej strony i się okazało że 2/3 stadionu jest puste. Na 15 sektorów 8 jest zamkniętych (zakaz wstępu). Nie wiem o co tu chodzi, ale ktoś nie szanuje kibiców albo mu nie zależy na obecności widzów. Nadmieniam że na zużlu te wszystkie sektory sa otwarte. Pierwszy raz od 25 lat zabrakło biletów mimo pustego w 2/3 stadionu. Żenada organizacyjna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobał mi się cytat jednego z panów w telewizji będę zabierał dziecko na stadion"Przekleństwa" dziecko więcej słyszy w szkole słów na K...i Ch... jak na stadionie! Wiec niech każdy odpowiada na stadionie i będzie dobrze. Doping był OK ale szkoda ze nie wszyscy włączali się na C. Następny wyjazd do Pruszkowa, ale już zachęcam do przyjścia na mecz ze Stalówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA KOLANA PRZED MOTOREM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorek to ukochany klub wielu kibiców na całym swiecie życzę powodzenia isamych zwyciestw pozdrawiam z Wa -wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dykta napisał:
Mecz super !!! Szkoda ze organizacja tragiczna. Stałem 40 minut w kolejce (na sześć kas czynne dwie) i zabrakło biletów. Przyszedł gosć z plakietką i tłumaczył ze wszystkie miejśca są zajęte. Wszedłem z drugiej strony i się okazało że 2/3 stadionu jest puste. Na 15 sektorów 8 jest zamkniętych (zakaz wstępu). Nie wiem o co tu chodzi, ale ktoś nie szanuje kibiców albo mu nie zależy na obecności widzów. Nadmieniam że na zużlu te wszystkie sektory sa otwarte. Pierwszy raz od 25 lat zabrakło biletów mimo pustego w 2/3 stadionu. Żenada organizacyjna !!!
Za to, że pół stadionu jest zamknięte(ale tylko na meczach piłkarskich) podziękuj "stróżom prawa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesie działacze Motoru organizacja sprzedazy jest na poziomie lat 70 dwie kasy panie pomalutku sprzedaja bilety ,czy na 2 lub 1 godz nie idzie zatrudnic mlodych studetke studenta za mecz ktorzy będą sprzedawac bilety szybciej przez płotek [warunek pogoda ] biletów.Podobnie sprzedaz biletów była na Żużel tu czs się zatrzymał a kibic jest bardziej nerwowy .Powodzennia tym klubom sekcji szczególnie piłki noznej i żużlowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
kolego od zawsze Puławy bliżej miały do Legii niż do Motoru więc nie wiem w czym problem?Tak nie jest od wczoraj więc nie rób problemu. świdnik też leży w lubelskim i jakoś nie darzy sie ich sympatią, więc nie można tu mówić o lokalnym patryiotyźmie
Pod tym względem te ich legijne skłonności są śmieszne, że oni pozdrawiają Legie, a Legia nigdy w życiu ich nie pozdrowi, bo dla nich po prostu Wisła Puławy to jakaś śmieszna i prowincjonalna ekipa, w czym mają rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Powiem tak: Ostatni raz na meczu Motoru byłem chyba ze dwadzieścia lat temu.Pamiętam mecze na które przychodziło po 20-25 tys.ludzi. Teraz pomyślałem-trzeba pokazać trochę piłki nożnej na żywo synowi(12l).Pogoda ładna,derby,bilety tanie-idziemy! Ponieważ na stadionie nie byłem wieki nie znałem obecnego układu,poszliśmy na sektor C i później nie można się już było wycofać. Wszystko było by fajnie gdyby nie straszne bluzgi podpitych kibiców-ale moja wina-trzeba było sprawdzić temat i iść na sektor rodzinny. Mecz bardzo interesujący,były bramki,karne,czerwone kartki a więc dużo dramaturgii i na koniec wygrana Motoru. Synowi bardzo się podobało i już się pyta czy pójdziemy na następny. Reasumując- z tego co widzę ludzie w Lublinie chcą chodzić na piłkę nożną,ale muszą być spełnione warunki. Stadion robi przygnębiające wrażenie-brudny,obskurny,szary.Ale ma być nowy. Przede wszystkim musi jednak być bezpiecznie-ja nie przyjdę na mecz z dzieckiem jeśli będzie ryzyko,że dostanie butelką w głowę albo że zdemolują mi samochód zaparkowany przy stadionie. Jak nie będzie burd no i do tego będą wyniki sportowe-będą kibice! Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców.
Rzeczywiście "prawdziwy kibic", co przyszedł po 20 latach na mecz Motoru, akurat wtedy gdy drużyna zaczęła wygrywać. I nie pisz głupot, że na meczu możesz dostać butelką, czy zdemolują ci samochód, bo to nieprawda całkowita i tylko się ośmieszasz takimi tekstami, zaczynam współczuć twojemu dziecku takiego tatusia, co się wszystkiego boi, bo tak w gazecie wyczytał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin P-n napisał:
Prezesie działacze Motoru organizacja sprzedazy jest na poziomie lat 70 dwie kasy panie pomalutku sprzedaja bilety ,czy na 2 lub 1 godz nie idzie zatrudnic mlodych studetke studenta za mecz ktorzy będą sprzedawac bilety szybciej przez płotek [warunek pogoda ] biletów.Podobnie sprzedaz biletów była na Żużel tu czs się zatrzymał a kibic jest bardziej nerwowy .Powodzennia tym klubom sekcji szczególnie piłki noznej i żużlowcom
Bilety są sprzedawane powoli, bo kasjerki muszą przepisać dane osobowe z dowodu do kartoteki i na bilet, a to przecież trochę trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyslam sie dlaczego?????????/kibice Puław dopingowali Legie poniewaz sędzia był z Mazowsza[Ostruda]dlatego kartkował tylko zawodników Motoru Lublin padł a..... 10 kartek z tego 2 czerwone dla zawodników Motoru .Sędzia to kibol z Legi i widział tylko zawodników Motoru poniewaz kibice nie śpiewali o Legii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia na mecz zabrakło biletów i Ludzie odeszli do domów przypominam że to juz taki mecz w tej rundzie,pana prezesa na meczu nie było bo mial co innego na głowie żenada organizacyjna Szkutkik wróć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pójść na trybunę z drugiej strony, to byś wszedł, a nie narzekał na forum. To że jest ograniczenie liczy widzów na stadionie, to tylko i wyłącznie zasługa "stróżów prawa", którzy w ten sposób "służą" mieszkańcom miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nawet spacjalnie dałem matce do uprania muj ulubiony dres rzeby pojsć na mecz w nim i dostałem bilet w pierwszym żendzie!!!! jak sie chce to morzna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Motor, ludzie w Lublinie zdecydowana większość ludzi ma w d....ie jakiś Motor grający jako Spartakus. klub komunistyczny, bagno organizacyjne. A bluzgi lecąna każdym sektorze,tzw.rodzinny to fikcja medialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intrnauta nr 34 powiedział co wiedział chłopie wez się ogarnij i postaw włosy na żel moze wiecej rozumu będziesz miał ..motor jest klubem medialnym czy chcesz czy nie .Klub kochaja inni ktorzy życza mu awansu i b. dobrej gry gosciu znużony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Jaki Motor, ludzie w Lublinie zdecydowana większość ludzi ma w d....ie jakiś Motor grający jako Spartakus. klub komunistyczny, bagno organizacyjne. A bluzgi lecąna każdym sektorze,tzw.rodzinny to fikcja medialna
Ta ta, pewnie tacy "prawdziwi" kibice jak ty, to kibicują przed tv realowi madryt albo innej barcelonie, bo tam gra "boski" cristiano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Ta ta, pewnie tacy "prawdziwi" kibice jak ty, to kibicują przed tv realowi madryt albo innej barcelonie, bo tam gra "boski" cristiano.
Trafiłeś w dziesiątkę,to jest kibic z telewizji kablowej,odnosi się to nie tylko do piłki nożnej ale również koszykówki.Oni tylko narzekać potrafią,to nie są żadni kibice,to nie są kierujący się lokalnym patriotyzmem ludzie, to są snobi,uważający się za wielkich znawców.Oni potencjalnie mogą być kibicami,pod warunkiem,że znajdzie się wielka kasa,bo tylko to dla nich ma znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś odpowie mi na pytanie.Co tak wkurzyło Igora,że sędzia dał mu,(bo był zmuszony?,bo chciał?) czerwoną kartkę? Niektórzy zawodnicy Motoru mieli pretensje schodząc, w przerwie, do szatni, do arbitra tego meczu.Ukrainiec wyraził to w sposób przesadny. Dlaczego lubelscy dziennikarze jak ognia unikają w swoich komentarzach oceny arbitra? To nie ważne,że mecz został wygrany,po raz kolejny,pomimo gry w osłabieniu. Dlaczego dziennikarze prasowi cenzurują wypowiedzi trenera Boguszewskiego,który co prawda potępił piłkarza swojej drużyny za jego zachowanie ale coś wspomniał o nie odgwizdanych faulach,karnym( w domyśle na Migalewskim?) W wywiadzie dla Radia Lublin ten wątek się pojawia.W recenzji prasowej jest nieobecny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuczna uwaga internauty pana marka ,trenerowi za duzo nie wypada krytykowac sędziego z wiadomych przyczyn [zemsta arbitra arbitrówtz gwizdanie przeciw tej drużynie ] ,natomiast dziennikarze powinni twardo krytykowac gwizdanie tendencyjne krzywdzace zespól gospodarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...