Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin wystartował poniżej oczekiwań

Utworzony przez iwo, 28 sierpnia 2012 r. o 08:45
pomocnicy!!! przecież nie ma wcale napastnika i dlatego nie ma bramek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech ten zawodnik o nazwisku Murzynek zagra w pomocy, podobno jest dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Kamil Król tylko jego brat Rafał trenował z Motorem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpia Elbląg ze wschodniej granicy ściągneła wlczaków a Motor Lublinw drużynie ma mięczaków i dlatego tylko 30 procent normy wyników .ja osobiście wieżę w Motor Lublin dzięki panu Jackowi ,dziś to już zólte światełko aby coś zmienić w tej drużynie.O skromniej kasie w Motorze wiemy nie od dziś jak Schefren z Olimpi miał przyjśc do Motoru tłumacząc się sprawmi rodinnymi a w Olimpi Elbląg juz mu sprawy rodzinne nie przeszkadzały???bo była lepsza kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedł Bąk do Motoru i już wszyscy myślą, że to będzie Chelsea albo Manchester Shity, a tu buba ! Motor gorzej wystartował jak w tamtym sezonie. Jak widać nie tylko kasa się liczy. Dziś piłkarze są piz**mi, nie ma jak kiedyś że grali bo to sprawiało im przyjemność, zostawiali serce i zdrowie na boisku za grosze.. ! Dziś tylko jest ile dostanę, dostaje w h** pieniędzy a i tak gó***o gra. Dajcie młodym chłopakom z Lublina się ogrywać nawet w 3 lidze, a zobaczycie jak to zaprocentuje za parę lat! Z takim ściąganiem jakichś wielkich piłkarzyków co gów*o grają to nigdy nie będziemy mieli piłki nożnej na poziomie w Polsce i żaden Bąk nie pomoże. Tu nawet Abramowicz by nic nie zdziałał z mentalnością polskich piłkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem mecz z Olimpią. O jakim awansie my mówimy???? Ja tak cienkiego Motoru nie widziałem od lat. Pierwsza połowa to już najczarniejsza rozpacz. Przyzwyczajajmy się do spadku powoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZAŁU NIE BĘDZIE , MOŻECIE PUŚCIĆ BĄKA A NIE AWANSOWAĆ DO PIERWSZEJ LIGI. AVE DUMA POWIŚLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d*** POWIŚLA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...