Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Zagłębie Lubin 1:2 (1:2)

Utworzony przez omg, 17 maja 2009 r. o 00:00
"W zakończonym niedawno spotkaniu..." - skończył to ja bym z tym niedawno zakończonym. Kolejna relacja, która zaczynacie w ten sam sposób. Albo ktoś ma problem z ubogim słownictwem, albo się zbyt śpieszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś na meczu i muszę przyznać, że atmosfera była naprawdę fajna. Kibice obu zespołów fajnie dopingowali, a wiele elementów (fala, szkocja) wykonywali nawet wspólnie. Na następny mecz przyjde z synem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo tego że na stadionie była wspaniała atmosfera , doping brak bluzgów z obu stron , to lubelska policja w prowokacyjny sposób zamknęła kibiców Motoru na stadionie i próbowała doprowadzić do zamieszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doping fajny, a zwłaszcza nowe przyśpiewki i fala :>. Kibice Zagłębia też bardzo fajnie dopingowali i ogólnie atmosfera była super, ale wynik moim zdaniem jest niesprawiedliwy... Powinien być ten remis :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walić motor, niech spadają do II ligi, albo i III, tam jest ich miejsce, łapówkowicze piłkarze, trenerzy jak i działacze, banda nieudaczników, z ich "kibicami" na czele. Żegnam, Bez szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do walć walić to ty sie wal w ten pusty łep buraku z wiochy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WalicMotor napisał:
Walić motor, niech spadają do II ligi, albo i III, tam jest ich miejsce, łapówkowicze piłkarze, trenerzy jak i działacze, banda nieudaczników, z ich "kibicami" na czele. Żegnam, Bez szacunku
Nie rozumiem, dlaczego tak piszesz. Jedyny, rozsądny powód jaki mi przychodzi do głowy, to chyba taki, że nie lubisz Motoru. Szkoda, bo w tym klubie wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie mówię oczywiście o działaczach, ale o kibicach, którzy wreszcie zaczęli kultularnie dopingować. Na stadionie także wreszcie jest spokojnie. Wydaje mi się, że nadszedł już czas, kiedy można przyjść na mecz z dzieckiem i nie bać się, że oberwie ono czymś albo nauczy się niecenzuralnych słów. Ponowie kibice - oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że nadszedł już czas, kiedy można przyjść na mecz z dzieckiem i nie bać się, że oberwie ono czymś albo nauczy się niecenzuralnych słów.
Wydaje mi się że co niektórzy żyją w MATRIX-ie. Nie wiem czy masz dziecko chodzące do szkoły, albo czy wypuszczasz je samo na podwórko, ale poziom słownictwa i zachowania jaki prezentują sobą teraz nawet małe dzieci jest szokujący. Zarówno w szkołach(podstawowych też jak ktoś tego nie dostrzega to radzę mu się wybrać tam na przerwę i poobserwować trochę) jak i na podwórkach już dzieci używają niecenzuralnych słów, i co gorsza coraz młodsze zaczynają palić papierosy. Więc jeśli ktoś sądzi że jego dziecko nauczy się na meczu jakichś bluzgów to się ośmiesza i chyba izoluje swoje dziecko od otoczenia(szkoły, podwórka, ulicy). Prawda jest taka że większość złych nawyków dziecko uczy się na podwórku i w szkole od kolegów do tego jeszcze gry komputerowe dochodzą, a nie będąc raz na dwa tygodnie na meczu domowym swojej drużyny. Teraz do tego osobnika który tak chce żeby Motor spadł. Sądzę że to sfrustrowany fan avii świdnik który nie może się pogodzić że nie dla psa kiełbasa i że niedługo jego ekipa będzie grać w V-lidze choć wydaje mi się że i stamtąd spadną po jednym sezonie. Takimi ludźmi nie należy się przejmować. Ludzie przychodźcie więc na mecze bo atmosfera jest bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe bidule motorowe do konca same porazki hehe, nawet remis z dolcanem wam nie starczy aby sie utrzymac (Oby tak bylo)... a karna degradacja nieunikniona dzieki maricnkowi SYROCE hehehe SYROKA+PASZKIEWICZ+DEBINSKI = Dzieki wam za zniszczenie motoru, bede wam wdzieczny do konca życia!!! Jeszcze raz wielkie dzieki...A motor? niech spier... gdzie jego miejsce czyli na dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do boju Motor aeeo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doping kibiców Motoru http://www.youtube.com/watch?v=olCpnw-7ARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...