Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin żegna się z pięcioma piłkarzami. Szkoda Rafała Kycki

Utworzony przez olaf, 6 grudnia 2011 r. o 16:40
'Bo to nie są tani zawodnicy'.Uśmiałem się,że ho,ho.W ich przypadku żądać dużych pieniędzy to jak porywać się z motyką na słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki błąd ze Rafał Kycko nie moze grac w Motorze wine ponosi Boguszewski .Moja rada Rafał Kycko do Wisły Puławy ,tam jest dobry klima i baza do uprawy fudbolu-Powodzenia w Puławach Rafał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt drodzy piłkarze? To w Motorze za jakieś pieniądze piłkę się kopie? To może ja się zgłoszę bo przeszedłem w tym roku na emeryturę i nie mam co z wolnym czasem robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu to sie usmiales???? na pewno nie beda oni grali za 1500 pln tylko przynajmniej za dwa razy tyle. sa to normalne pieniadze na warunki II ligi!!! Ja bym bardzo chetnie widzial cala czworke znow w Naszym Motorku tym bardziej ze to ludzie ktorzy indetyfikuja sie z tym klubem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada-Tani zawodnicy są w Barcelonie,tam proponuje uderzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JACY WY W TYCH KOMENTARZACH JESTEŚCIE pier***NIĘCI TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI musiałem to napisać do tych śmiesznych LAIKÓW.ten LUBLINEK był zawsze w TYLE,ale że takich ma mędrców to Pała pęka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marka Ciekawy jestem skąd wiesz że oni sie tak identyfikuja z klubem Motor? Madrzy dzialacze zatrudniliby mlodych, dobrze rokujacych zawodnikow. Po drugie Ptaszynszki, Stachyra i Koczon pare lat temu grali w Motorze. To ja sie pytam: po ch.... znów tam sie pchaja? Identyfikuja to sie oni z pieniedzmi ile jeszcze moga wydoic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!! Młody,ambitny zawodnik będzie fruwał po boisku za 1500 zł.,w przeciwieństwie do rozleniwionych weteranów grzejących ławę za 2 razy tyle na lewych zwolnieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenart to sie nadaje ;/ moje jeszcze ocholeche sciagnijcie!!!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Ty porownujesz Lenarta do czarnucha to sie zastanow gosciu! szacun Lenart wracaj do nas ! Bronowice z Motorem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodnik na L... to mecze może nadal sprzedawać jak te w lidze międzyuczelnianej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowal bym ogarnac ten klub finansowo..z tego co rozmawialem z chlopakiem ktory gra w Naszym Obecnym Motorku ...to chlopaki nie dostaja pieniedzy prawie za dwa miesiace..swieta ida a oni bez zlotowki..o czym my wogle mowimy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prezesie Ogarnij sie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAM W SPARTAKUSIE JAK NIE ŻYDY TO UKRAINCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
icrek napisał:
I TAM W SPARTAKUSIE JAK NIE ŻYDY TO UKRAINCE
Ruski kierownik Ukraiński klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...