Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor ma nowego trenera, kapitana i zawodnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2018 r. o 19:45 Powrót do artykułu
No tak dalej pompujcie się z awansem.Jak mnie śmieszą takie wypowiedzi.Awansujecie jak drużyny z czołówki i nie tylko przestaną grać .Chociaż pomarzyć zawsze można .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerost formy nad treścią (chodzi o klub nie o trenera)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aeeeejaooo Spartakus gol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener "fachowiec" przez duże F i "prezes" ignorant też przez duże P! Biedny ten klub, który działacze i sprzedajni piłkarze wyprowadzili na manowce polskiej piłki. A teraz swoją cegiełkę dokładają jeszcze politycy. Ile jeszcze ciosów przyjmie Motor? Ano zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za nowe porządki, a jesli chodzi o bardziej intensywne treningi , to jestem Za! Trening to nie tylko kopanie sobie piłki czy rozciaganie, !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winna lezy po stronie zarządu to co oglądałem w sobotę to była wymiana trenera przez zawodników. Czas ,żeby chłopaków ktoś wziął za nabiał . Trenera powinien wymienić zarząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...