Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor po prezentacji. Najpierw druga liga, potem pierwsza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Chłopcy z 4 ligi się bawią !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalnie zorganizowana prezentacja drużyn Motoru Lublin, super kibice, nie pozostaje nic innego jak udowodnić na boisku że na wschodzie jest tylko Motor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tytułu artykułu... Myślałem, że najpierw I liga, a potem II... Zapomnieli powiedzieć w ile lat... Zastanawia mnie też, ile Lublin będzie musiał wyłożyć kasy z budżetu, żeby Motór mógł grać w I lidze.... Przy zapomodze 500 tys. już się burzą, a będzie potrzeba ze 3-4 mln... No i z tym składem nie wróżę sukcesów nawet w II lidze... Na szczęście w II lidze, zanim Motór awansuje, już nie będzie GKS Jastrzębia, ŁKS, być może Radomiaka i Wisły Puławy, Warty Poznań. Niestety mooże być Olimpia Elbląg, Stomil Olsztyn, Górnik Łęczna, Ruch Chorzów, Olimpia Grudziądz... powodzenia tiruriru :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaahahahahahahaha oni sie nadaja do kopania kichy cielęcej nie piłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom szóstej ligi sudańskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli was burki Motor? i ma boleć z sezonu na sezon z kolejnymi awansami co raz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liga Mistrzów z Komorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Buńkowy Real tuz tuż w Lublinie. Nie ma to jak tani optymizm. Oby nie skończyło się tak jak za ostatnich 5 lat. Kicha do kwadratu. A Ta klika z Motoru z Ratuszem w tle ma się dobrze i doi nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to juz rok z kolei słyszymy te obietnice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk jak najwięcej kasy na MOTOR! Wiosna nasza! AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adam Co boli? Znowu pompowany balonik z hukiem w czerwcu pęknie, a awnas uzyska Stal Rzeszów. Prezentacja znowu jak z Ligi Mistrzów, a poziom ledwie czwartoligowy kopanej nad Wisłą. Nie udało się dwa lata temu po barażach, nie udało się w ubiegłym roku choć przed meczem w Radzyniu awans był na wyciągniecie ręki. Klątwa Szarowoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kibic. Klątwa to powinieneś mieć ty na drugie imię, boli was d.pa oj boli że Motor gra na takim stadionie, że ma takie zainteresowanie kibiców z drugą frekwencją na stadionie III lidze po Widzewie Łódź i w końcu boli was to że wy nigdy czegoś takiego mieć nie będziecie. Przecież ja wiem jacy idioci pod przykrywką Szarowoli piszą te swoje wypociny, Avi która nigdy nie osiągnie 1,10 tego co osiągną Motor przez te wszystkie lata swojego istnienia. A że boli was to to powtarzam jeszcze raz MA BOLEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem, ale jak emeryt Burkhart przychodzi do klubu po półrocznym okresie bez klubu i gry i od razu dostaje opaskę kapitana to coś tu jest nie halo ... Sądzę, że jak w tym roku nie będzie awansu to całe towarzystwo jest do rozgonienia... Pożyjemy, zobaczymy. Oby w tym roku się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motór motór!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jeden mecz przegrany PANIE BARTNICKI? Trzy przegrane gdzie bronił SOCHA, i jeden w sole gdzie bronil ONCZENASZENKO. Chyba lepiej przegrac jeden n 5:0 niz przegrac piec meczy po 1:0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę śmieszna sytuacja z nowym kapitanem, bramkarzami i tą calą otoczką.... No, zobaczymy jak to się ułoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj no nie wiem jak bedzie w tym sezonie wygladal awans hahhahahh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie bede kibicowal tej druzynie. Nie utozsamiam sie z jej kibicami. Dziwi mnie, ze miasto nie stawia na Lublinianke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie jest potrzebna klawiatura tylko psychiatra. Sasal miał rację że nikt nie robi we własne gniazdo jak lubelaki cebulaki. Tak to już jest że samemu nic się nie umie robić to trzeba kopać innego co umie lepiej.Jad wypływa z butów na wszystkie strony. Lublinianka nie ma.kibicow nikogo nie interesuje...tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...