Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor przegrał sparing z Siarką Tarnobrzeg 2:5

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2018 r. o 14:32 Powrót do artykułu
parafiaszarowola.pl
Odpowiedz
no to 2 ligowiec sprowadził na ziemię lidera 3 ligi i dobrze,może wyjdzie im to na dobre
Odpowiedz
Wczoraj czytałem artykuł prezesa, że Motor przewyższa standardy o dwie ligi. HAHAHA
Odpowiedz
Lubelski REAL MADRYT, powtarzam REAL MADRYT! Ha ha ha.
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze pisane przez takich pajaców to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
Odpowiedz
undefined napisał:
parafiaszarowola.pl
 spadaj majkucie.
Odpowiedz
undefined napisał:
Wczoraj czytałem artykuł prezesa, że Motor przewyższa standardy o dwie ligi. HAHAHA
 dwie ligi ale w dół.
Odpowiedz
Slaby bardzo slaby mecz motoru i nie pierdzielic mi tu o przygotowaniach bo siarka tez sie przygptowuje a pachnialo kleska! Roznica klasy miedzy zespolami!Sasal Bartnicki zejdzci9e na zimie i nie chrzancie o wyzszych ligach bo z taka gra to drugiej nawet nie bedzie!
Odpowiedz
To takie coś jak motor jeszcze istnieje? Myślałem, że już dawno to coś zlikwidowali. Po co to trzymać w mieście? Przenieść do Szarowoli na łąkach niech grają. Tylko wstyd na cały kraj.
Odpowiedz
No to im Siarka pokazała miejsce... Po co to się pchać do II ligi?!
Odpowiedz
Dobra obrona, niezła pomoc ,mocny atak i co jest nie tak???
Odpowiedz
ludzie wyluzujcie kite przeciez to początek lutego a wy juz swirujecie pawiana. niektorym to juz sie w glowach poprzewracalo, chcialbym przypomniec ze w sparingach niechodzi o wynik znaffcy futbolu, jak jestescie tacy mądrzy to idzcie na trenera;-) pozdro600;-]
Odpowiedz
Jak to się nie liczy wynik w sparingu? Nie powtarzaj złotych myśli nieudolnych trenerów
Odpowiedz
to tylko sparing , muszą się zgrać
Odpowiedz
To tylko sparing.To tylko wypadek przy pracy.Zostało jeszcze dużo punktów do zdobycia.Ojej,znowu nie ma awansu.Czyli wszystko jak zwykle.
Odpowiedz
Tuska wINA.
Odpowiedz
Panie redaktorze, to nie grał Konrad Nowak z kolegami tylko MOTOR LUBLIN!
Odpowiedz
Po co wchodzić do wyższej ligii jak po roku się spadnie. A kupno licencji jest praktycznie niemożliwa. Motor Lublin to na Lubelszczyźnie jedyną druzyna która się sk.......la.
Odpowiedz
Jak nie wejdzieta wyzy to już wincy nie przyjdę z karynu moju na mecz!!!! Ave Motur
Odpowiedz
SPARTAKUS
SZAROWOLA
MOIM
KLUBEM
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.