Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor w niedzielę zagra z Wisłą Sandomierz bez ważnego ogniwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2019 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Derby dawnego województwa sandomierskiego, do którego Lublin należał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to będzie druga porażka motoru, która pozwoli zapomnieć o awansie w tym sezonie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To motu ma jakieś ogniwo? Chyba atomowe. Módlcie się aby stal wygrała z Podhalem a potem Motur wygrał z nimi. Niestety nie realne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie padać i gwiazdki z Motoru znowu będzie murawa przeszkadzać jak to już bywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że tych ogniw nie zabrakło w Sieniawie ...buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Derby dawnego województwa sandomierskiego, do którego Lublin należał.
 Kiedy ćwoku Lublin należał do Województwa Sandomierskiego/nota bene nigdy o takim Województwie nie słyszałem/ i gdzie Lublin a Województwo Świętokrzyskie?.Ja pier*ole poprostu pogratulować takiej znajomości mapy administracyjnej Polski ,tej przed podziałem administracyjny bodajże w roku 1997 i tej po podziale administracyjnym obecnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Derby dawnego województwa sandomierskiego, do którego Lublin należał.
Kiedy ćwoku Lublin należał do Województwa Sandomierskiego/nota bene nigdy o takim Województwie nie słyszałem/ i gdzie Lublin a Województwo Świętokrzyskie?.Ja pier*ole poprostu pogratulować takiej znajomości mapy administracyjnej Polski ,tej przed podziałem administracyjny bodajże w roku 1997 i tej po podziale administracyjnym obecnie.
 heheheh ale się ośmieszyłeś Piotr. Prawdziwy jełop z Ciebie hehehehe. Szkoda ze nazwiska nie podałeś żeby wszyscy wiedzieli jaki jesteś głąb. Wystarczyło wpisać w google województwo sandomierskie hehehe. Nie spodziewałem sie że są jeszcze takie tępaki jak Ty. No ale dzięki temu pośmiałem się trochę. PS I jeszcze jakich słów głąb używa - nota bene, podział administracyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było takie województwo tępy Piotrze. A motor i tak nie awansuje. Nie wiem który to już rok z rzędu ma awansować. Nie zasługują na ten stadion. Czemu miasto w nich pompuje kasę? Ja bym promował Lubliniankę i im kasę dawał. Czemu najstarszy klub jest tak traktowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JADĘ !!! Naprawdę wszyscy liczyliśmy wreszcie na II ligę ale ja się przegrywa z jakąś Sieniawą w polu na zalewem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie dlczego tak kartkują sędziowie   z ligi buraczanej [z Podkarpacia i Świętokrzyskiego ]Brzyskiego  nawet w ekstraklasie nie otrzymywał tyle kartek to są nieuki z gwizdkiem na boisku oby sędiowali inne regiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stadion Motoru był poświęcony chyba nie bo johowe tam urzeduja i stąd będzie klapa co roku. Poświęcić Arenę i to szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już grał i niestety przegral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...