Prezes mówił, że przed sezonem druzyna została wzmocniona? Ja sie pytam kim? Już desygnowanie na nowe stanowisko trenera w osobie Kosowskiego było samobojem. Ogladalem przedsezonowe sparingi, Avie w lidze, i druzyna zadnego stylu i jakosci nie prezentuje. To był antytrener. Nie wiem czym sobie zasłużył, ani nic nie osiągnął, wrecz przeciwnie zaliczył degradacje z Radomiakiem, ani nie był związany z klubem. Ozieumczuk to cień piłkarza, nie wiem czy z 4 lidze by sie wyróżniał. Chyba tylko Kosowski wie czemu on grał, a nie Mazurek. Jedynie Wróbel może zasługiwać na miano wzmocnienia, ale to młody chłopak więc trudno od niego oczekiwać by był liderem i brał na barki ciężąr gry. Nie wiem czemu pozbyto się Tarkowskiego, bo początkowo przygotowywał sie z drużyną. Czarnecki też nie zasługuje na miano wzmocnienia, ale jemu jeszcze do końca rundy można dać czas, chociaż jak dotychczas nie zachwyca. Moim zdaniem odpowiedzialność za ten falstart powinni wsiąśc na siebie działacze i pierwsi bić sie w pierść. Powierzyli drużyne niekompetentej osobie to raz, która wcale nie zbudowała silnej druzyny ani moim zdaniem nie przygotowala nalezycie tej drużyny do rozgrywek, to dwa. Panie Maciejewski troche odwagi do samokrytyki by sie Panu przydało, inaczej w tym klubie nadal będzie marazm i na mecze za darmo będzie przychodzić najwyżej te 500 osob.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz