Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zapowiada zmiany

Utworzony przez wert, 31 sierpnia 2012 r. o 18:41
a gdzie podział sie niezastapiony Stanisław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie był lizodupem laty, i poparł tych co chcą tego patałacha wywalić z pzpn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ? Zrobi porządki z piłką nożna w Lubelskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wspomniany tu SS wyleci w końcu z hukiem z tego związku. Tyle co on napsuł nerwów działaczom. Ciężko znaleźć takiego drugiego w tym kraju. Trzeba mieć nadzieję, że w końcu przyjdzie ktoś normalny i po ludzku będzie podchodził do klubów i ich przedstawicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Stachem może być ciężko, bo KTOŚ zaprzyjaźniony podpisał tuż przed wyborami lub tuż po zebraniu wyborczym dwie umowy zlecenia na jego pracę w LZPN do końca br. Nowy prezes dowiedział się o tym w czwartek 30 bm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisał to były oficer SB Rapa. Ciekawi mnie jakim też sposobem Sachajko został "nominowany" na delegata ds bezpieczeństwa na zawodach I i II ligi??????????????????. Ciekawi mnie też jak rozliczał delegacje za weryfikacje boisk?????. Tym powinien się ktoś zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już czas aby na tym chamie Sachjko ktoś pojechał. Takiego bydlaka ,który bezpośrednio kontaktuje się z ludzmi ,a bardzo często tego doświadczyłem jako działacz klubu który był zmuszony do płaszczenia się przed tym chamem. Pam Bartnik!nic się nie zmieni .Taki sam karierowicz i czlowiek z układu(lubelski leśny dziadek).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...