Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogniwo Wierzbica - Hutnik Ruda-Huta 0:0, wyniki chełmskiej okręgówki

Utworzony przez CeKa, 1 maja 2013 r. o 23:52
Granica powinna podziękować sędziemu Michalskiemu , bo to on wygrał mecz za nich , podyktował im niesłusznie karnego a brat miał 4-5 karnych pewnych , których nie zagwizdał , jaka tu logika...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat co mecz to karnych szuka. Tak to nie awansujecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz pan prezes St. L. zadzwoni do swoich wysoko postawionych kolegów w jednej z partii politycznych i załatwi panu sedziemu zesłanie na "białe niedźwiedzie". Alez ten pna Stanisław to ma znajomych. i "duchowne osoby" tez dobrze zna. No wiem po prostu, że sedziemu zakończy karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan L... to już nigdy nie usiądzie na ławce takiego buraka to ja nie widziałem dawno, co piłka w polu karnym to karny on to się na burakach może zna a nie na piłce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STASIU OLEJ TE GŁUPIE WPISY DLA NAS JESTEŚ BOGIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wy się znacie pajace z Dorohuska , cieszcie się że pan Sawa załatwił wam ten mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRÓBELEK napisał:
STASIU OLEJ TE GŁUPIE WPISY DLA NAS JESTEŚ BOGIEM
Jeśli masz co ś do powiedzenia to powiedz i podpisz się za mnie nie musisz się podawać. Mariusz Wróbel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...