Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Omega Stary Zamość – Stal Poniatowa 1:0, Włodawianka – Victoria 1:2

Utworzony przez kibic, 22 października 2012 r. o 08:22
Nie od dziś wiadomo że we Włodawie poziom kulury, poza niewieloma osobami, stoi na strasznie niskim poziomie. Czy przyjezdza się tam jako piłkarz dużyny przeciwnej, turysta czy nawet sędzia, zawsze jest się traktowanym jak osoba najgorsza. Nie dziwię się arbitrowi, bo wiem że zawodnicy karani, to zwykle bydło, które zamiast do pracy/szkoły, powinno chodzić do PGR'ów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał sie kibic szmaciaż. Gówno wiesz a się odzywasz. We Wlodawie nie daja się oszukiwać przez sędziów sprzedawczyków. Życzę tobie, żeby taki człowiek posędziował mecz twojej drużyny i odwalił kabaret. I jeszcze śmial sie tobie w twarz. A ten tekst o tym, ze niby coś nie tak jest we Włodawie z poziomem kultury świadczy tylko o twoim ograniczeniu umysłowym i zawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam opinię kibica co do zawodników i kibiców(?)Wlodawianki ludzi z miasta nie znam więc się nie będę wypowiadał na ich temat ale idiotyczne zachowanie zawodników, i wręcz deb***ne zachowanie hołoty która śmie się nazywać chce kibicami potwierdzam.Masz rację kibicu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu, ja mówię obiektywnie. Nie ma co się oszukiwać: cmentarnia, to banda pijanych meneli, nie raz bylem na meczu, czy to jako kontuzjowany zawodnik czy jako grajcy, to zawsze bluzgali na sedziego, czy sedzieowal dobrze, czy zle, i tak on byl najgorszy. dlatego uważam że poziom kultury po tym co tam zobaczyłem, jest zerowy (oczywiście mam paru znajomych we włodawie, o których tak nie sądzę). Druga sprawa: Pan Węcaszek (czy jakoś tak). On powinien dostać zakaz gry. Nie dość że nie ma pojęcia o przepisach, to do tego wykazuje się niespotykaną agrsją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...