Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski mają nowego trenera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 10:14 Powrót do artykułu
redaktorki,na razie to orleta traca 6 punktow do strefy utrzymania,czyli do hetmana,bo w tej chwili spadaja 4 druzyny z 3 ligi,czyli prawie na pewno biala podlaska i chelmianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety spadek murowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorki,na razie to orleta traca 6 punktow do strefy utrzymania,czyli do hetmana,bo w tej chwili spadaja 4 druzyny z 3 ligi,czyli prawie na pewno biala podlaska i chelmianka
 nie dziel skóry na niedźwiedziu, Stalowa Wola która jest w strefie spadkowej, jesienią rozgrywała swoje mecze na wyjazdach a całą wiosnę gra mecze na swoim nowym stadionie, jeżeli tyle punktów potrafili ugrać w gościach to o ich utrzymanie jestem spokojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu,według regulaminu z 3 ligi spadają trzy drużyny, jedna awansuje, może się zdarzyć , że spadnie większa ilość drużyn w PRZYPADKU gdy z drugiej ligi spadną drużyny przypisane terytorialnie do którejś z 3 lig. Nie krakaj jeżeli nie jesteś wroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale liczą sie fakty ,ze na dzzien dzzisiejszy jest 6 punktow straty ,oczywiscie ,ze to szybko moze sie zmienic na korzysc albo niekorzysc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech głupcy z Chełma puścili Bożyka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman mógł go mieć a wzięli jakiegoś nieznanego .... ech :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam że Bożyk pociągnąłby Hetmana wysoko fajna drużyna ambitny trener zaplecze jest tylko patrzeć i podziwiać osiągnięcia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie podniecać się Bozykiem zaliczył 2 spadki z Chelmianka i ja rozwalił w czerwcu zobaczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyszko nie spuszczaj nie na forum i nie zachwalaj. Pasowałoby ci do Hetmana bo mógłbyś dalej sciemniac i z ucha zyc . TAJNOS KONFIDENTOS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za osiagniecie uważasz 2 spadki i pogrzebanie chelmskie piłki to super reklama. Ta reklamę to robi maser z Zamoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli polityka krotkowzroczna pół roku i albo uda się albo nie uda. Rosyjska ruletka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panek swój chop i zna to środowisko najlepszy kandydat byłby. Ale teraz już popij woda. 6 pkt do Hetmana to dużo i mało. Mam nadzieje ze będziemy trenować w Radzyniu nie w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kilku swoich kandydatów i na myśl mi nie przyszło że może być to Bożyk. A jednak jestem mile zaskoczony. Obserwuje nasza ligę od wielu lat i dla mnie to jeden z najlepszych trenerów w województwie. Mam nadzieję że pokaże swoją klasę w Radzyniu i wyciągnie nas ze strefy spadkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożyk iest dobrym trenerem ale nie na trzecią ligę .Wymaga od piłkarzy profesionalizmu jak w extraklasie,Problem jest taki że ,piłkarze w trzeciej lidze są amatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty będą po zakończeniu sezonu, dzisiaj jest połowa rozgrywek i źadnych konkretów nia ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panek nie chciał wracać do Orląt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...