Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orzeł, Avia II, Garbarnia i Sokół w lubelskiej klasieokręgowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 r. o 10:18 Powrót do artykułu
i znowu widać jak pismaki znają sie na sporcie na lubelszczyźnie. od kiedy prezesem motoru jest jakiś sławomir sarna? jestem kibicem motoru od ponad 20 lat i jestem za***ony "nowym prezesem". widocznie gazety wiedzą wiecej niż inni. brawo kurier-znowu wpadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory dziennik zresztą i tak jednym h...em pisane czy to dziennik czy kurier. Widać że jełopy bez matury pracują i klepią bez pomyslu tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziennik super obserwatorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Kolego - prezesem Motoru (jak już ze zwierzat łownych) może być tylko Jeleń bo nikt inny nie zniósł by tylu upokorzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic Avii, jednym z moich marzeń jest by mój klub opierał się i zarabiał na wychowankach .Tak jak to było w latach 90-tych,kiedy Avia grała na zapleczu ekstraklasy. Nie mogę pamiętać tych czasów, niestety. Do boju AviaII !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...