Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Lewartu Lubartów: "Pomóżcie nam"

Utworzony przez jan, 9 listopada 2010 r. o 13:18
to się chopy wypiszta z tego klubu, ludzie nie mają co do gara wrzucić, te burdy na meczach, po co to? Weźcie się za jakąś przyzwoitą robotę, chociażby kopanie ogródków, też kopanie tylko pożyteczniejsze jak w piłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem kibicem Lewartu, nawet nie jestem mieszkańcem Lubartowa ale uważam, że w takim mieście jak Lubartów, klub sportowy, piłkarski to jedna z ważniejszych spraw. Śmieszą mnie komentarze tych "dalekowzrocznych" ludzi. Niech dzieciaki siedzą przed telewizorem, komputerem w knajpie przy piwku. Oczywiście w najlepszym wypadku, bo zawsze przecież są inne rozrywki ostatnio modne dopalacze.... Szkoda słów i tak "twardogłowi" nie zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam sport, kultura, zabawa wszyscy do roboty za 1000 zł, już garbate dzieci siedzą tylko przy komputerach.po co wogóle w takiej dziurze jak Lubartów sport????? Doły kopać pod ogórki..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety po raz kolejny redaktorzy się nie popisali. Jak można napisać: "Piłkarze nie mają już środków na utrzymywanie siebie i rodzin." to jest IV liga de facto V tu się nie płaci zawodnikom nie wiadomo ile. Jeśli osoba pisząca ten artykuł wywnioskowała to z listu to chyba powinna dopisać, że chodzi tu raczej o studentów, których w drużynie Lewart ma kilku. Cytat z listu: "Nie liczymy na wielkie pieniądze, chcemy po prostu normalnie móc żyć, bo dla niektórych zawodników, którzy są studentami fundusze klubowe to jedyne źródło dochodu." Poza tym z tego co wiem to nie jest żaden protest tylko APEL. Hasło oraz list miały na celu przedstawienie problemów z jakimi boryka się klub. Musze jeszcze dodać, że Pan Serwin pomaga w klubie tyle ile może i na ile mu czas pozwala. Nie powinien czuć się dotknięty treścią listu, gdyż była skierowana do pozostałych członków. Zresztą nawet sam fakt, że tylko on wypowiedział się w tej kwestii świadczy o tym, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Pozdrawiam redaktora artykułu, czasami warto dwa razy przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w tym roku Lewart otrzymał 130 tysięcy złotych dotacji z Urzędu Miasta. Pogoń otrzymał 17 tysięcy. Gdzie się podziały więc te pieniądze. A poprzedniego prezesa Marka Polichańczuka klub otrzymywał tyle samo i jakoś funkcjonował! Tyle, że czynione były starania o sponsorów. Co nowy zarząd zrobił z pieniędzmi. Niech podadzą szczegółowe sprawozdanie finansowe. Z lat poprzednich i teraz. Do autora artykułu te informacje bez problemu można było uzyskać w UM. Mi zajęło to kilka minut i dwa telefony. Jeszcze dwa słowa o kasie. Prze odstanie 4 lata Lewart otrzymał ponad 500 tysięcy z Miasta, pogoń kilkanaście, pytam gdzie tu uczciwość. Panie redaktorze nie wpadł Pan na pomysł aby wziąć telefon i sprawdzić informacje o finansowaniu z Um. Podstawowe zasady rzetelności mówią o spytaniu drugiej strony o opinię a tego tu chyba zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie Panie Anty kibic a w zasadzie Panie Onyszko...jestes w wielkim błedzie, to co piszesz to głupoty wyssane z palca...i przestan podrabiać karty zdrowia bo Cie zamkną :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie nie długo Pogoń będzie wyzej ;] Nie ma Lewartu, jest Tylko Pogoń Lubartów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Bida, po pierwsze ja również dokładam pieniądze do działalności Klubu, a w zasadzie do działalności grup młodzieżowych, po drugie w Zarządzie jestem od spraw grup młodzieżowych i dlatego nie "inwestuje" w piłkę seniorską, po trzecie jeżeli chcesz to ja bardzo chętnie też zrezygnuje z funkcji w Klubie, jest społeczna, a mam dokładać kasę i jeszcze będziecie po mnie jechać, to po co mi to?, po czwarte pokaż mi kandydatów do Zarządu Lewartu bo w woli wyjaśnienia mamy dwa wolne miejsca w Zarządzie, po piąte nie odebrałem telefonu ponieważ byłem w pracy, a ja nie pracuje w sklepie ze sprzętem sportowym tylko w szkole i trudno mi jest odebrać telefon w czasie prowadzenia lekcji, gdybym wiedział, że dzwoni Pan Redaktor na pewno bym oddzwonił. Pozdrawiam Daniel Cieśla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewart to zasłużony klub i powinien być w III lidze. Panowie z zarządu, władze miasta i sponsorzy zróbcie wszystko by "biało-niebiescy" nie musieli zniknąć z piłkarskiej mapy Polski. A może Panowie z zarządu zrobilibyście strategię rozwoju klubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bo po co...lepiej pójść do Cappucino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...