Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Motoru zaprezentowali się kibicom. Feta w hali MOSiR

Utworzony przez hahaha, 9 marca 2012 r. o 19:54
http://dmiacz.wordpress.com/2012/03/09/prezentacja-druzyny-motoru-lublin-wiosna-2012/#wpcom-carousel-2511
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wy gracie, jak wy kibiców nie macie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorek potworek wy nieawansujcie bo sie niemyjecieg.GKS BOGDANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulżyjcie sobie zazdrosnicy bo tylko w necie mozecie krytykowac NASZ MOTOREK!! haha dalej szczurki stac was na wiecej komentarzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze Adamek jest piknikiem bogdanki bo prawdziwi kibice zostali przy Górniku a nie pseudobogdance . TYLKO MOTOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole ogladac 2 lige nisz 3 hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Canada napisał:
Mecz z widzewem w I lidze był moim ostatnim jaki oglądałem na Zygmuntowskich. Nie musiałem uciekać, ale to co prezentowali już długi czas "kibice" Motoru wtedy to żenada. Każdy mecz, w którym byli goście to wstyd... Zero dopingu, tylko gwizdy. 50 chłopa z Łodzi, Gdańska itd. (a w latach wcześniejszych to i z Rzeszowa - Resovia, lub Swidnika) dopingowało głośniej i dawało lekcję naszym. Teraz ograniczam się do śledzenia wyników i czekam, aż ta chołota się wyszumi i zniknie. Jeszcze kilka lat temu na Motor chodziło 3-4 tys ludzi i coście zrobili z NASZYM klubem? Wypad z Lublina chamy!
Masz jakis kompleks kibiców Motoru czy co? O co ci wogóle chodzi? Może ty w alternatywnej rzeczywistości żyjesz, bo u nas mimo, że zdarzały się wpadki to doping jest zazwyczaj konkretny i dużo głośniejszy od gości a bydła na meczach to ja już nie widziałem od kilku lat. Proponuje odejść od komputera, wybrać się na jakiś mecz Mororu i jestem pewien, że jeśli nie jesteś zaślepiony nienawiścia do "kiboli" to zweryfikujesz swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja bydlo motoroskie rozgoni ze stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich kozakow z przed monitora zapraszam na mecze Motoru i k.....a jeden z drugim niech powie nam prosto w twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie i kiedy mam ci morde obic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek zamknij ryj!!!!Kozaku za monitora!!!!Prójdupy w okularach co opluwane były w szkole!!!!!!!Wypier***aj z tego forum jak cie nie dotyczy temat panie tyczyński do tektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te anty buraku z motoru hcesz to dzis bedziemy w luszczowie na 2 przystanku od lecznej bedziemy we 4 o godz 17 zobaczymy czy sie buce odwazycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te anty buraku z motoru hcesz to dzis bedziemy w luszczowie na 2 przystanku od lecznej bedziemy we 4 o godz 17 zobaczymy czy sie buce odwazycie
bylo wczoraj przyjsc i poszczekac tak na prezentacji (bales sie ? ) jak ty nawet wpie..ol dostajesz u siebie w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poco?wy nawet stadionu na 2 lige niemacie miasto wojewudzie i 3 liga wstyd .za godźine czekamy bohatrze rksiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z tych pajacy co napinają się przez internet. Tylko na tyle was stać? Kibice Motoru pokazali się z bardzo dobrej strony. Co do żużla to MOIM ZDANIEM tam nie ma prawdziwych fanatycznych kibiców tylko kibice sukcesu. Na montex prawie nikt nie chodzi więc nie bede tego komentował. A kibice Motoru na dobre i na złe są z klubem i nie ważna która liga. A jeśli chodzi o Spartakusa Szarowola to Motor wykupił licencje tylko od tej drużyny i piłkarzy to wiadomość dla tych ćwierć muzgów co napinają się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te anty buraku z motoru hcesz to dzis bedziemy w luszczowie na 2 przystanku od lecznej bedziemy we 4 o godz 17 zobaczymy czy sie buce odwazycie
Adamek tak na marginesie nie pisze się we 4 tylko w 4 wieśniaku z Łuszczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra ziomki z motorku, dzwoncie po łeczna i chełmianke przy okazji najblizszych derbow bo sami sobie nie dacie rady %% , pozdro leszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice żużla kibice sukcesu? to widze ze bardzo mało wiesz o kibicach speedwaya. Np. rok 2007 problemy finansowe slaba jazda a na meczach grubo ponad 4 tys . Rok 2009 reaktywacja speedwaya po rok czasu frekwencja 4,5 tys. W tym roku wywalczony awans do 1 ligi , stabilnosc finansowa ,nowi sponsorzy , Bogdanka przedluzyla umowe , oswietlenie tez juz zrobione. I powiedz mi ktory sport jest lepiej traktowany w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla kibiców i piłkarzy Motoru brawo brawo piękna oprawa .Piłka nożna jest priorytetem duzych miast Zuzel to sport niestety popularny w mniejszych miastach .Żużel to sport bardzo ryzykancki ,po jednym okronzeniu moze być kaleką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według sportowych faktów średnia widzów : 2011 Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - 3.142 2010 Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - 2.681 2009 KMŻ Redstar Lublin - 2.866 więc jest odmienna od tej którą podałeś. Oczywiście że lepiej przez władzę i media traktowani są kibice speedway'a. Dla przypomnienia to kibice KMŻ pozwolili zniknąć swojemu klubowi na rok ze sportowej mapy Polski. Ilu tych "fanatycznych" było pod ratuszem w obronie klubu. dlaczego tylko na najważniejsze mecze tak jak do Łodzi jeździcie w dużych liczbach ? Swoją drogą KMŻ nie ma żadnej konkurencji gdyż jest jedynym klubem w regionie.Szkoda że kibice żużla uważają się za notabli i traktują Motorowców jak plebs.Ostatnia prezentacja potwierdziła że lubelscy kibice piłki są najlepiej zorganizowaną grupą na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...