Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Stali Kraśnik stanęli murem za trenerem Ławryszynem, nie będzie meczu z Tomasovią?

Utworzony przez jAN, 11 października 2011 r. o 21:37
A co na to Rada Sportu przy burmistrzu Włodarczyku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to co? Polej następnego, bo uśniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem by było jak by Rada Sportu w Kraśniku pogoniła tego pseudo prezeska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema nic przeciwko prezesom,ale tym razem przesadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co dzisiaj na zarządzie się wydarzyło? ktoś wie dlaczego zlikwidowano forum na stronie klubowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
ciekawe co dzisiaj na zarządzie się wydarzyło? ktoś wie dlaczego zlikwidowano forum na stronie klubowej?
Za dużo było przecieków i ubliżania prezesowi. Właściciel strony, acz prywatnie krytyczny wobec pryncypała, musiał chyba ugiąć się pod jego presją i zamknął forum. Czekamy na farsy ciąg dalszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum zostalo usuniete poniewaz dzialacze zbyt mocno bali sie ze prawda wyjdzie na jaw...... smieszy to ze jak cos zaczyna byc naglasniane oni uciekaja od tego i usuwaja forum zeby za duzo nie wyszlo.... Jacek kierownik zespolu ktory prowadzi strone stali tanczy jak mu rydzewski zagra choc tyle razy go wyrzucal z klubu on dalej jest jego przydupasem.... trzeba zrobic wszystko zeby ich pogoni Zawodnik Stali pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że kraśnicka STAL, klub z 60 letnią tradycją wykańcza taki mały człowieczek z podlesia. Nie wiem czy ta jego duma i pycha już nie pogrzebały tego klubu. Wydaje mi się, że jedyne rozwiązanie na tą chwile to jego dożywotnia rezygnacja i odwalenie się od niego. Jak nie wyjdą nasi piłkarze w niedzielę to kibice powinni sobie przygotować taczkę aby odwieźć prezesunia do jego leksusika, żeby pojechał do pułankowic cement sprzedawać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szubienice z nim!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest było i będzie!!! Odkąd pamiętam tak było... Trener który chce wyciągnąć lub wyciągnie Stal o ligę wyżej musi zostać zwolniony... Wyższa liga wyższe nakłady pieniężne... A z czego ma żyć zarząd?? FKS STAL KRAŚNIK dumna nazwa... Tyle tylko że prezesom skończyła się ta DOJNA KROWA na F...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzewski w szatni powiedzial w szatni "jak komus nie podoba sie nasze rządzenie niech wstanie, jesli wstaniecie wszyscy to my damy sobie spokoj i odejdziemy". Wszyscy wstali ale Rydzewski nie odszedl z klubu. Widac jego slowa sa gowno warte..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że część piłkarzy dnia wczorajszego normalnie trenowało, a część odstawia jakieś głupie cyrki. Jeśli piłkarze się nie opamiętają i nie wrócą do treningów to nie dostaną żadnej kasy, zostaną zawieszeni, a i klub Stal Kraśnik przestanie istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yogi napisał:
Słyszałem, że część piłkarzy dnia wczorajszego normalnie trenowało, a część odstawia jakieś głupie cyrki. Jeśli piłkarze się nie opamiętają i nie wrócą do treningów to nie dostaną żadnej kasy, zostaną zawieszeni, a i klub Stal Kraśnik przestanie istnieć.
To źle słyszałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Rydzewski w szatni powiedzial w szatni "jak komus nie podoba sie nasze rządzenie niech wstanie, jesli wstaniecie wszyscy to my damy sobie spokoj i odejdziemy". Wszyscy wstali ale Rydzewski nie odszedl z klubu. Widac jego slowa sa gowno warte..
Nie wszyscy wstali. Jedyny, który nie wstał to kapitan kraśnickiej Stali i może dlatego rydzewski nie zrezygnował tylko dalej brnie w to gówno, którego narobił w naszym klubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To źle słyszałeś.
Na mosirze trenowała druga drużyna i zawodnicy z hotelu reszty nie było a jeszcze kilku na trybunach widziałem. Ja mam pytanie czy wie ktoś czy mecz w niedzielę się odbędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki nie udzielaj sie bo gowno wiesz... wole zawiesic buty na kolku niz wspolpracowac z taka szumowina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem na LKR, RS ,ma jasno okreslone swoje kompetencje. Do wtracania się w sprawy Zarządu i Zebrania Nadzwyczajnego Naszej Stalówki nie mają nic. I dobrze. To nasze sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie , wczoraj pokazał,że nie jest gnojkiem. Sprawe w Sądzioe z JW wygrał. Stal jednak Go interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol filip i co? zapomniał dopisać artur skrót rydzewski, zniszczyłeś nasz klub ciebie też dopadnie prokuratura poczekaj już nie długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...